Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dyzia

Strony: [1] 2
1
Turystyka Błotna i Borowinowa / Odp: Nałęczów
« dnia: Lipiec 15, 2014, 10:25:41 am  »
Najfajniejsze jest to, że mamy takie miejsca w Polsce. Większość osób jest ślepo zapatrzona w ośrodki zagraniczne, ale "cudze chwalicie swego nie znacie". Dużo mamy takich urokliwych miejsc, ale Nałęczów to z pewnością czołówka. Myślę, że każdy kto miał wyjątkowo stresujący okres w pracy powinien obrać tamten kierunek w kwestii planowania urlopu. Relaks gwarantowany :)

2
Tylko gdzie znaleźć taką lagunę? :P
A na poważnie to chyba najfajniejsza forma wykonywania tego typu zabiegów upiększających skórę. Przyjemna kąpiel połączona z nałożeniem błota, później relaks i następnie znowu kąpiel, aby to wszystko z siebie zmyć. Wszystko połączone na pewno z pięknymi widokami, więc jak najbardziej byłoby coś takiego w kręgu moich zainteresowań.

3
Torfy Lecznicze (Borowiny) / Odp: torfy przeciwwskazania
« dnia: Lipiec 15, 2014, 10:19:39 am  »
No właśnie jak to jest z tymi osobami w podeszłym wieku? Z reguły jest to właśnie grupa, która najchętniej korzysta z tego typu zabiegów ze względu na liczne schorzenia chociażby reumatyczne. Przecież nikt by im tego nie zalecał, gdyby z racji na wiek stanowiłoby to dla nich jakiekolwiek zagrożenie?

4
Błota Lecznicze (Peloidy) (Peloidoterapia) / Odp: Błota w Czechach
« dnia: Lipiec 15, 2014, 10:17:20 am  »
Jak zawsze kompetentna pomoc :)
Myślicie, że jakość usług w np. właśnie tych czeskich kurortach różni się czymkolwiek od zabiegów oferowanych w Polsce? Zastanawiam się po prostu nad różnicą, bo jeśli sprowadza się ona jedynie do czasu podróży to kiepsko. Chociaż Czechy takie piękne, że może warto się skusić, już sama nie wiem, a szukam jakiegoś miejsca na letni wypoczynek.

5
Błota Lecznicze (Peloidy) (Peloidoterapia) / Odp: Wyspa Krk - Chorwacja
« dnia: Lipiec 15, 2014, 10:14:42 am  »
Szkoda, że tak daleko, ale będzie trzeba się kiedyś wybrać na urlop. Tam oprócz zabiegów wszystkich, które oferują kurorty to dobroczynny może być również klimat zupełnie inny niż w Polsce. Mi zawsze przy wczasach bardzo dobrze służyła zmiana klimatu, ale nie wiem czy to tak u każdego. A poza tym zawsze fajnie zwiedzić miejsce, którego się jeszcze nie widziało także dzięki za namiary.

6
Torfy Lecznicze (Borowiny) / Odp: Borowina na odchudzanie?
« dnia: Lipiec 09, 2014, 03:54:09 pm  »
Powiem krótko: proces chudnięcia nie może być w żaden sposób wywołany przez tego typu specyfiki. Tłuszcz trzeba przepalić ćwiczeniami aerobowymi (bieganie, rower, pływanie) plus ćwiczenia siłowe, które kształcą sylwetkę poprzez wyrabianie mięśni. Takie zabiegi według mnie mogą być jedynie stosowane wspierająco, a nie jako główne działanie odchudzające. Poprawią wygląd skóry, a to duży plus jeśli chce się mieć fajnie wyglądającą sylwetkę :)

7
Torfy Lecznicze (Borowiny) / Odp: torfy wskazania
« dnia: Lipiec 09, 2014, 03:48:46 pm  »
Mnie też ta lewatywa delikatnie mówiąc przeraziła. Według mnie jest to jednak tak poważny zabieg, że nie przeprowadziłabym go w innym miejscu niż szpital w koniecznych ku temu okolicznościach, które ustala lekarz. To już chyba jednak trochę za dużo według mnie. Rozumiem, że są środki, które mają niezwykle dobre działanie na nasz organizm, ale to już jest chyba lekka przesada wiążąca się z tym, że może to przynieść chyba więcej strat niż korzyści, nie sądzicie? Może trzeba trochę ostrożniej podchodzić do tego typu tematów?

8
Ogólnie tylko bym dodała, bo różnie ludzie interpretują takie rzeczy, żeby jednak stosować to wspierająco przy poważniejszych schorzeniach, bo nie zastąpi to wizyty u lekarza :) Wiele osób zapomina o takich rzeczach i zabiegi tego typu traktują jako zamiennik wizyty u specjalisty.
Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczy. Jeśli błoto działa na mięśnie to czy miałoby ono dobry wpływ na regenerację mięśni po treningach sportowych?

9
Nie wiedziałam, że istnieje tyle przeciwwskazań. Nie bardzo rozumiem, jaki związek ma choroba tarczycy (która jest tak powszechnym schorzeniem, że ma je większość ludzi tylko nie każdy zdiagnozowaną) z błotem. Chociaż skoro takie informacje są podane to może faktycznie lepiej uważać. Nie sądziłam, że jest to na tyle "poważny" zabieg, że wymagałby on ewentualnych dodatkowych konsultacji z lekarzem.

10
Z tego co wyczytałam i szukałam informacji to teoretycznie błota nie powinny uczulać. Chociaż osobiście trzymałabym się tego, że jednak przed jakimkolwiek zabiegiem warto sprawdzić naszą reakcję skóry. Wiadomo każdy ma inny typ skóry i być może jeśli ktoś jest wyjątkowo wrażliwy to mogą wystąpić jakieś niepożądane reakcji. Najprościej nałożyć odrobinę na skórę i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

11
Inne / Odp: Negatywny wpływ treningu
« dnia: Lipiec 08, 2014, 06:15:38 pm  »
Nic takiego nie ma miejsca. Właśnie aktywność fizyczna bardzo pozytywnie wpływa na nasze ciało bez względu na to w jakim wieku jesteśmy. Jeśli na kogoś negatywnie działa trening, bo dochodzi do kontuzji to być może wykonuje on ten trening w nieodpowiedni sposób np. nie rozgrzewa się, nie potrafi prawidłowo korzystać z urządzeń na siłowni. Każda aktywność fizyczna jest jak najbardziej na plus.

12
Jaki masaż na co / Odp: Masaż tybetański
« dnia: Lipiec 08, 2014, 06:12:24 pm  »
Osobiście nie potrafię się w masażu doszukać metody leczenia chorób, ale jeśli faktycznie działa to jest to fajna alternatywa. Zastanawia mnie tylko jak trudno jest znaleźć osobę odpowiednio wykwalifikowaną do tego, aby taki masaż przeprowadzić, bo z tego co napisałaś wynika, że jest to proces dość skomplikowany. Przy tak poważnych masażach chyba bałabym się trafić na kogoś, kto wyrządziłby więcej szkody niż pożytku.

13
Sole do kąpieli / Odp: Sól dla sportowca
« dnia: Lipiec 08, 2014, 06:09:24 pm  »
Takie sole rzeczywiście działają. Nie będę przytaczać konkretnych nazw produktów, aby nie robić kryptoreklamy, ale kupując profesjonalną sól rzeczywiście działa ona. Wspomaga ona regeneracje mięśni po silnym wysiłku fizycznym. Warto tylko pamiętać, że dla bardzo amatorskiego uprawiania sportu nawet nie warto tego kupować, bo i tak nie odczujemy różnicy. Gdy uprawiamy już sport wyczynowo wtedy po kilku zabiegach można odczuć różnicę w tempie regeneracji po treningi lub zawodach.

14
Szampony / Odp: Szampony na sucho
« dnia: Lipiec 04, 2014, 12:47:19 pm  »
Kompletnie coś takiego do mnie nie przemawia. Jeśli włosy są np. zakurzone jak to często bywa latem to jak spłukać kurz.... sprayem? Nie mówiąc już o sytuacjach, kiedy mamy tłuste włosy. Zdaję sobie sprawę z tego, że technologia idzie naprzód, ale osobiście uważam, że w tej sytuacji nic nie zastąpi tradycyjnego prysznica.

15
Szampony / Odp: szybszy porost włosów
« dnia: Lipiec 04, 2014, 12:43:57 pm  »
Czy według Was takie rzeczy naprawdę działają? Nie da się tak naprawdę zmierzyć tempa wzrostu włosów, więc jest to kwestia subiektywnego odczucia dlatego pytam Was o opinię. Internet pełen jest właśnie takich domowych receptur na środki poprawiające wygląd i wzrost włosów, ale czy są one naprawdę skuteczne? Kiedyś czytałam, że niby do szamponu można dodać odrobinę coca coli, co niby ma wspomóc regenerację zniszczonych włosów, ale nie potrafię sobie wyobrazić chodzenia z czymś takim na głowie.

Strony: [1] 2