Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: Kosmetyki Hyamatrix  (Przeczytany 1550 razy)

Offline Hyamatrix

  • Żaba
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Kosmetyki Hyamatrix
« dnia: Sierpień 07, 2015, 09:49:09 am »
Firma „Hyamatrix” jest powszechnie znana jako twórca BIOSKÓRY HYAMATRIX, którą sukcesywnie wykorzystują w kombustiologii, chirurgii, dermatologii  i kosmetologii na całym świecie. Unikalne właściwości BIOSKÓRY stały się podstawą dla stworzenia profesjonalnej i domowej linii preparatów kosmetycznych HYAMATRIX.
 
Preparaty kosmetyczne HYAMATRIX®  są kompozycją pierwotnych związków biologicznie czynnych wytwarzanych na podstawie destrukturyzowanego kwasu hialuronowego, oraz peptydów macierzowych HYAMATRIX®.
Nowością firmy HYAMATRIX®  jest zabieg Hialuronoplastyka.
Hialuronoplastyka -perfekcyjny duet dwóch składników, który  dał nowe możliwości w nieinwazyjnej  biorewitalizacji naszej skóry.
Maleńka cząsteczka kwasu hialuronowego bez problemu przedostaje się przez barierę  naskórka do głębszych warstw skóry. Kwas hialuronowy pozostaje w skórze krótko ponieważ jest rozkładany przez enzym hialuronidazę. Tu jest właśnie moment dla działania peptydu macierzowego Hyamatrix. Rolą jego jest połączenie drobniutkich cząsteczek kwasu hialuronowego w cząsteczki o większych rozmiarach  i zatrzymanie go na dłużej blokując hialuronidazę.
Dużym plusem zabiegu jest jego nieinwazyjność. Zabieg jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie ma okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Więcej informacji o firmie i poszczególnych preparatach znajdą Państwo na stronie internetowej:
www.hyamatrix.pl
Zapraszamy śledzić nowości oraz nadchodzące szkolenia:
https://www.facebook.com/hyamatrix.polska?fref=ts

Tags:
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl