Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: Zioła do włosów  (Przeczytany 1763 razy)

Offline xdklaudynkaxd

• Łabądź
  • Reputacja +2/-0
Zioła do włosów
« dnia: Sierpień 11, 2014, 08:36:10 pm »
Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na kosmetyki, które nie dają oczekiwanego efektu! Możesz samodzielnie przygotować kosmetyki ziołowe i już po kilku kuracjach cieszyć się doskonałą kondycją swoich włosów!
W większości kosmetyków do włosów znajdują się wyciągi z ziół. Ich zawartość jest jednak znikoma, stąd tak słabe działanie tych preparatów. Dodając do tradycyjnych szamponów, odżywek czy masek wyciągi z odpowiednich roślin albo używając naparów ziołowych jako płukanek, uzyskasz wspaniały efekt!
Napar, którego użyjemy jako płukanki do włosów, uzyskamy wsypując do naczynia 2 łyżki suszonych roślin i zalewając je szklanką wrzątku. Naczynie przykrywamy i czekamy 20-30 min. Filtrujemy i płuczemy naparem włosy pod koniec mycia. Możemy dodać do niego kilka kropli octu winnego dla uzyskania połysku.

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
Odp: Zioła do włosów
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:02:59 am »
Ale co, chyba nie dasz rady przepłukać dobrze włosów szklanką naparu ... i nie wiem czy ten napar to bardziej na skórę głowy czy tylko na same włosy i poza tym cedzisz te zioła przez gazę ... bo wiadomo zioła się kruszą i potem możesz mieć takie ziołowe ozdobniki na głowie ...

Offline 13karrin13

• Żaba
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Zioła do włosów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2014, 07:33:40 pm »
Z ziół używałam tylko kozieratki, która jakiś tam efekt dawała... inne zioła, typu pokrzywa, rumianek, były mało tolerowane przez moje włosy - w efekcie włosy albo się przetłuszczały, albo tuż po były wysuszone  jakieś dziwne...

Tags:
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl