Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: Płaski brzuch z Nestle Fitness  (Przeczytany 1998 razy)

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
Płaski brzuch z Nestle Fitness
« dnia: Czerwiec 17, 2014, 07:26:14 pm »
Proponowane w programie ćwiczenia na płaski brzuch nie są trudne - trzeba je niestety wykonać samemu - pytanie kiedy ?  5 minut ćwiczeń na talię dziennie - ale nie piszą przez jaki okres czasu - ma sprawić, że można talię i piękny brzuszek pokazać całemu światu.
W sumie fajnie ze ta firma robi taką kampanię - podoba mi się   :) 

Offline fri3den

• Żaba
  • *
  • Reputacja +1/-0
Odp: Płaski brzuch z Nestle Fitness
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2014, 04:40:15 pm »
Zmartwię Cię, ale takie ćwiczenia nie działają na płaski brzuch. Aby mieć płaski brzuch trzeba przepalić tkankę tłuszczową, a zrobić to można tylko za pomocą ćwiczeń aerobowych (bieganie, pływanie, jazda rowerem). Jakiekolwiek inne ćwiczenia na brzuch mogą jedynie wzmocnić mięśnie brzucha i dodatkowo je wymodelować, ale jeśli jeszcze nie masz płaskiego brzucha, a masz chociaż minimalną fałdkę to te ćwiczenia nic Ci nie pomogą, ponieważ efekty będą ukryte pod tkanką tłuszczową. Bez ćwiczeń aerobowych nie ma co się nawet zabierać za jakiekolwiek ćwiczenia modelujące brzuch.

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:07:47 pm »
No i to by się zgadzało - bo nigdy żadne ćwiczenia na nic nie pomogły. To mówisz  ja mam tę tkankę przepalić - mam już swoje lata i myślę, że jak czegoś nie zrobię, to kiedyś jeszcze będę nosić zwisający do kolan brzuch ..... starość jest i tak okrutna - a ja nie chcę mieć wystającego brzucha  .... mówisz że niestety trzeba ostrzej trenować ... przepalić tkankę .... ?

Offline Elcia

• Żaba
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2014, 07:24:06 pm »
Można wykonywać masę ćwiczeń na brzuch a i tak nie spali się oponki. Dieta+ jakieś aeroby tylko mogą w tym pomóc, nic innego

Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl