Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: Batonik fitness - uwaga batonik nie jest fit  (Przeczytany 1057 razy)

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
Batonik fitness - uwaga batonik nie jest fit
« dnia: Czerwiec 17, 2014, 07:09:22 pm »
Reklamowane jako zdrowe i nietuczące różnego rodzaju batoniki zrobione z prasowanego musli z dodatkiem dużej ilości orzechów - należy zauważyć, że mają wysoką zawartość cukru i często tłuszczu, przewyższając kalorycznością batoniki czekoladowe.
Taki batonik to nie jest, jak ostrzegają niektórzy, usprawiedliwiona zdrowymi wartościami niewinna przekąska.
Jako fit taki batonik to mit - rozpowszechniany przez producentów naciągaczy.

Offline Elcia

• Żaba
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Batonik fitness - uwaga batonik nie jest fit
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2014, 03:24:46 pm »
Teraz większość produktów typu fit jest nimi tylko z nazwy, wystarczy przeczytać skład i okaże się, że mniej zdrowy od regularnych batonów. Należy zwracać uwagę nie tylko na kalorie i ilość tłuszczu ale także na węglowodany, w tym cukry proste

Offline alujun

• Żaba
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Batonik fitness - uwaga batonik nie jest fit
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2015, 07:02:54 pm »
Zawsze byłam niechętnie nastawiona do takich batoników. Coraz więcej produktów ma w nazwie "fit", "light" i tym podobne, a w rzeczywistości niewiele różni się od zwykłych słodyczy. Dla ludzi, którzy chcą się zdrowo odżywiać, polecam ekologiczne przekąski z certyfikatem, suszone owoce, a może nawet zwykła gorzka czekolada będzie lepsza.

Tags:
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl