Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: Cudowne właściwości soli z Morza Martwego  (Przeczytany 1105 razy)

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
Cudowne właściwości soli z Morza Martwego
« dnia: Maj 15, 2014, 11:15:10 am »

Wody  Morza Martwego są wyjątkowe ze względu na skład - charakteryzują się dużą koncentracją  mikro i makroelementów, które mają wyjątkowo korzystny wpływ na nasz organizm oraz ogromne znaczenie biologiczne.
Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wyjazd do Izraela czy Jordanii, by zażywać leczniczych kąpieli w Morzu Martwym, to możesz wykorzystać cudowne właściwości soli z Morza Martwego,  która pozostaje do nabycia w drogeriach Rossman - polecam :)

Offline fri3den

• Żaba
  • *
  • Reputacja +1/-0
Odp: Cudowne właściwości soli z Morza Martwego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2014, 02:04:32 pm »
Fakt, Morze Martwe cec:)e się tak ogromnym zasoleniem, że kąpiele w nim muszą być naprawdę korzystne dla naszego organizmu. Zastanawiam się tylko, czy taka sól ze zwykłej drogerii jaką jest Rossmann jest faktycznie drogocenną solą z Morza Martwego? Wydaje mi się, że taki specyfik byłby dość drogi i trudno dostępny w naszym rejonie geograficznym, chociaż przyznam szczerze, że mam nadzieję, że jestem w błędzie.

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
Odp: Cudowne właściwości soli z Morza Martwego
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2014, 06:37:48 pm »
No ogólnie dobre specyfiki w drogeriach kosztują - droższe od samej soli będą jednak dodatki i opakowanie jak myślę. - wiadomo, że w Morzu Martwym nie można się utopić,  woda jest tak gęsta od soli, że się pływa nawet jak się nie potrafi - może to i dobrze dla skóry ... moja szefowa ma piękną skórę .... kapie się jednak po maniacku w Adriatyku jak ma okazję  ;D

Tags:
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl