//

Jaki szampon najlepszy dla dzieci?

  • 7 replies
  • 5302 views
*

Offline admin005

  • *
  • 32
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« dnia: Maj 11, 2014, 06:11:33 pm »
Jaki szampon będzie najodpowiedniejszy dla dzieci bo w sklepach jest tego masa i nie wiadomo co człowiek ma wybrać?

*

Offline anag1

  • *
  • 45
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2014, 09:57:12 am »
Samo oznaczenie szamponu jako 'dla dzieci' jest tylko chwytem marketingowym. Trzeba patrzeć co jest w składzie i jak działa. Taki Johnsons wcale nie jest łagodny
Hipp za to jest dobry.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2014, 08:34:15 am »
Najlepsze kosmetyki dla dzieci to nasze polskie Bambino.  Dla dorosłych również są dobre. Nigdy nie ma uczuleń - po oliwce Johnson moje dziecko z bardzo nieznacznymi skłonnościami do alergii zostało całe wysypane na czerwoniutko - po Bambino nigdy nie było takich wypadków ....

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2014, 10:20:00 am »
Też ci polecam polskie kosmetyki tak jak wspomniała Miroslawa. Ja też ich używałam i się sprawdziły, żadnych podrażnień czy tym podobnych. Dla dzieci ze skłonnościami do alergii też są dobre.

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2014, 06:29:06 pm »
Ja na samym początku używałam dla swojego maluszka szapmonu oraz innych kosmetyków z firmy Bambino ale niestety po jakimś czasie okazało się że ma na nie uczulenie. Dlatego przeszłam na poleconą mi przez siostre firmę Hipp i te okazały się super.Szampon i inne  Kosmetyki z tej serii nie uczulają, są wydajne i ładnie pachną. Polecam wszystkim mamom :)

*

Offline alis1998

  • ***
  • 121
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2014, 08:16:40 pm »
Dla dzieci polecam szampon firmy Nivea. NIVEA BABY to delikatny szampon który nadaje połysk włosom.
Szampon dodatkowo delikatnie oczyszcza włosy  i pielęgnuje skórę głowy dziecka dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z kwiatu lipy. cena szamponu to ok. Rekomendowana cena detaliczna 9,49 zł za 200 ml.

*

Offline malami83

  • *
  • 8
  • +0/-0
  • Technik usług kosmetycznych, wizażystka
    • Zobacz profil
Odp: Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2014, 08:35:49 pm »
Ja używam dla maluszka szamponu Bambino i jak narazie jestem bardzo zadowolona, córka chyba też  ;) Kiedyś skończył mi się szampon i byłam zmuszona uzyć Bambino i na moje włosy również się nadaje, po umyciu były ładne i puszyste :)

*

Offline alis1998

  • ***
  • 121
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki szampon najlepszy dla dzieci?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2014, 11:12:46 am »
Witam, pracuje jako opiekunka dziecięca w prywatnych domach i zauważyłam, ze rodzice najczęściej kupują swoim pociechą szampon Bambino. Na pierwszy rzut oka widać, że dziecko ma piękne, zdrowe i puszyste włosy.