Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: włosy słabe i wypadające  (Przeczytany 1551 razy)

Offline paniZet

• Żaba
  • *
  • Reputacja +1/-0
włosy słabe i wypadające
« dnia: Kwiecień 18, 2014, 07:19:41 pm »
Na słabe włosy i wypadające dobrą mieszanką okaże się roztwór octu owocowego. Bierzemy całą szklankę octu owocowego np z jabłek i gotujemy. Następnie wrzucamy trochę suszu z liści pokrzywy do garnuszka lub innego naczynia i zalewamy wrzątkiem octu. Po odcedzeniu przez sito i ostygnięciu przemywamy włosy naszym specyfikiem. Czynność powtarzamy co dwa dni. :)

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
Odp: włosy słabe i wypadające
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2014, 10:10:25 am »
Słabe i wypadające włosy są oznaką kondycji ogólnej organizmu.  Należy spożywać dużo nabiału w połączeniu z cebulą i czosnkiem. Poza tym groch i fasolę. Samymi płukankami problemu niestety się nie zlikwiduje. Tak już jest, że jedni mają piękne włosy inni nie -  w przypadku tych mniej pięknych trzeba w pierwszym rzędzie zatroszczyć się o dietę.

Offline xdklaudynkaxd

• Łabądź
  • Reputacja +2/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2014, 05:48:06 pm »
Ja mmiałam zawsze problem ze słabymi , suchymi wypadającymi włosami . Od jakiegoś czasu zaczełam stosować arganowego szamponu i odżywki z Eveline , 8w1. Od kąd ich stosuję od razu zauwazyłam poprawę kondycji włosów . stały się zdrowsze , przyjemne w dotyku , bardziej miękke i wydaje mi się ze mocniejsze , Dlatego polecam , Trzeba tylko stosować regularnie  . Z tej samej Serii Eveline 8w1 używam takze odżywki do paznokci, Ma na nie cudowne działanie, juz po pierwszym użyciu paznokcie są twardsze i zdrowsze . Polecam

Offline alis1998

• Łabądź
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2014, 08:34:50 pm »
Włosy słabe, wypadające to problem chyba każdej kobiety.  Polecam szampon Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów. To szampon dla kobiet jak i mężczyzn. Cena ok. 20zł za 200 ml.

Tags:
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl