Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: Trądzik?  (Przeczytany 1672 razy)

Offline Jadzia

• Żaba
  • *
  • Reputacja +1/-0
Trądzik?
« dnia: Kwiecień 13, 2014, 04:45:55 pm »
Jaka jest najlepsza maseczka na trądzik Waszym zdaniem? Ja właściwie stosowałam tylko te kupne (głównie Ziaja), ale to nic nie daje. Zrobię ją sobie raz/dwa razy w tygodniu, a potem trądzik powraca i to nawet większy. Zna ktoś może jakąś skuteczną naturalną maseczkę na trądzik?

Offline ksiezniczka

• Małgośka
  • Moderator Globalny
  • Łabądź
  • Reputacja +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Blog Muzyczny
  • Strona www:  blog muzyczny  (http://pipol.pl)
Odp: Trądzik?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2014, 05:13:02 pm »
Kiedyś gdzieś słyszałam o maseczce cynamonowej podobno ma niesamowite działanie, lecz przepisu nie pamiętam odsyłam do internetu. Ach przypomniało mi się że strasznie piecze ta maseczka. Niektórzy bardziej wrażliwi nie mogli wytrzymać pięciu minut z nią na twarzy.

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:56:14 am »
Trądzik wymaga bezwzględnych warunków higienicznych, czystej pościeli i zdrowej diety. Sama maska coś tam złagodzi - natomiast nie poprawi kondycji organizmu. Chociaż glinki są bardzo dobre ....

Offline wizaz

• Lilia
  • Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2014, 09:23:37 pm »
Maseczki na bazie surowców naturalnych wymagają jednak dużo czasu, cierpliwości, systematyczności w stosowaniu, właściwie to tylko wspomagają proces leczenia, działają profilaktycznie, zapobiegawczo. Trądzik trzeba leczyć na kilka sposobów jednocześnie...tak jak już ktoś wcześniej wspomniał...higiena, odpowiednia dieta, zioła wewnętrznie, leczenie farmakologiczne, dermatologiczne, kosmetyczne zabiegi

Offline mietb

• Żaba
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2014, 11:27:46 am »
Naturalne składniki maseczek działają pobudzająco na krążenie, głęboko oczyszczają i zwężają pory, wygładzają i leczą skórę. Żeby osiągnąć efekt, trzeba znaleźć taką maseczkę odpowiadającą rodzajowi skóry i jej potrzebom

Offline Miroslawa

• Księżniczka
  • Reputacja +3/-0
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:39:49 pm »
Czysta poduszka do spania jest najważniejsza - pamiętam co mi się działo po nocy spędzonej w podróży pociągiem. Zawsze miałam jakieś wykwity - wystarczyła jedna podróż i musiałam walczyć z krostami na twarzy... w pociągach jak wiadomo jest brudno.  Jedna noc wystarczyła ...

Tags:
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl