Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - alis1998

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Turystyka Solankowa / Odp: Gdzie wyjechać
« dnia: Stycznia 05, 2016, 06:27:29 pm  »
Szczerze polecam także miasto Ciechocinek, taki pobyt oczywiście wiąże się z dość dużym kosztem, jeśli chcecie wybrać się indywidualnie w ramach urlopu. Ale atrakcji jest tam mega dużo.

2
Turystyka Solankowa / Odp: Tężnie w Ciechocinku
« dnia: Stycznia 05, 2016, 06:23:57 pm  »
Polecam  tężnie w Ciechocinku. Osobiście miałam okazję zwiedzić tężnie, byłam na jej szczycie. Nie zapomniane przeżycie.

3
Sanatoria / senatoria w Ciechocinku
« dnia: Stycznia 05, 2016, 06:20:40 pm  »
Witam, polecam senatoria znajdujące się w CIECHOCINKU, woj. kujawsko-pomorskie. Doskonałe miejsce na wypoczynek i zwiedzanie.

4
Lakier ten sprawia, że brokatowe drobinki pięknie mienią się na kobiecych paznokciach i połysk na długi czas. Ta seria wzbogacona jest substancjami przedłużającymi trwałość manicure. Produkt w cenie 9 zł za 11 ml. Polecam na każdą okazję.

5
Lakiery do paznokci / 3D Glaze Top Coat - zdobiący utwardzacz - Golden Rose
« dnia: Stycznia 20, 2015, 02:05:45 pm  »
Lakier posiada płaski, szeroki pędzelek, który ułatwia aplikację i umożliwia nabranie odpowiedniej ilości lakieru.
Warstwę 3D Glaze Top Coat można nałożyć na dowolnie wybrany lakier, po jego dokładnym wyschnięciu. Zapewnia paznokciom trójwymiarowy efekt i pozwala na tworzenie własnych stylizacji. Pojemność lakieru wynosi 11 ml, cena 11 zł.

6
Galaxy Nail Color  to zdobiący lakier do paznokci z drobinkami brokatu. Seria zawiera 4 rodzaje drobinek o różnym efekcie wizualnym. Cena produktu wynosi 10,3 ml, cena 8 zł.

7
Lakier zawiera drobne paseczki tworzące efekt piór zatopionych w lakierze.
Polecam nałożenie dwóch lub trzech warstw lakieru. Następnie należy odczekać kilka minut do dokładnego wyschnięcia, a potem nałożyć kolejną warstwę. Lakier można nakładać samodzielnie na płytkę lub na uprzednio nałożony lakier. Pojemność lakieru wynosi 11,5 ml, kosztuje 13 zł.

8
Seria ta zawiera bogatą paletę odcieni o matowym wykończeniu.
Polecam nałożenie dwóch cienkich warstw. Po nałożeniu pierwszej warstwy trzeba odczekać kilka minut do momentu dokładnego wyschnięcia, a potem nałożyć kolejną warstwę.

Lakier Holiday Nail Color - Piaskowy lakier do paznokci - Golden Rose zapewnia długotrwałe matowe wykończenie z efektem cukrowej posypki. Pojemność produktu wynosi 11,3 ml, cena 13 zł.

9
Lakier gwarantuje trwałość manicure i efektowny połysk koloru. Pojemność produktu wynosi 16 ml, dlatego ten lakier polecany jest do salonów kosmetycznych. Cena lakieru to 7 zł.

10
To idealny lakier do paznokci na każdą okazję. Receptura lakieru Jolly Jewels zawiera mnóstwo mikroskopijnych cząsteczek brokatu przypominających drogocenne kamienie szlachetne.  Do wyboru mamy wszystkie najmodniejsze kolory, w wersji jednolitej albo wielobarwnej.  Pojemność produktu wynosi 10,8 ml, w cenie 13 zł.

11
Lakier do paznokci Color Expert Nail Lacquer posiada szeroki pędzelek oraz zapewnia doskonałe krycie, zapewnia łatwą aplikację. Seria ta zawiera 98 odcieni o wysokim połysku i długotrwałej formule. Polecam na każdą okazję. Pojhemnosć produktu to 10,2 ml w cenie 6 zł.

12
Lakier posiada wygodny, szeroki pędzelek, który umożliwia równomierne rozprowadzenie lakieru, nie pozostawiając smug. Długotrwała formuła gwarantuje trwałość lakieru, czyniąc go bardziej odpornym na odpryskiwania i wszelkie  uszkodzenia.  Pojemność produktu wynosi 10,5 ml, cena 7 zł.

13
Lakiery do paznokci / So Laque Ultra Shine
« dnia: Stycznia 20, 2015, 01:35:26 pm  »
Lakier So Laque Ultra Shine zapewnia blask kobiecym paznokciom. So Laque Ultra Shine utrzymuje się na paznokciach do 7 dni.
Produkt dostępny w różnych odcieniach, na każdą okazję.

14
Lakiery do paznokci / Lakier do paznokci So Laque Glossy
« dnia: Stycznia 20, 2015, 01:32:24 pm  »
Polecam lakier do paznokci So Laque Glossy. Lakier zapewnia niezwykły połysk, trwałość nawet do 10 dni. Lakier odporny na ścieranie. Produkt dostępny w 8 błyszczących odcieniach.

15
Lakiery do paznokci / Matte Top Coat
« dnia: Stycznia 20, 2015, 01:27:48 pm  »
Matte Top Coat to znakomity preparat zapewniający matowe wykończenie kolorowym lakierom. Szybko można uzyskać efekt matowych paznokci. Cena 20zł, pojemność 15 ml.

Strony: [1] 2 3 ... 9