Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Henpol

Strony: [1]
1
Imprezy / Odp: Jaką wódkę pijecie?
« dnia: Sierpień 29, 2015, 05:07:39 pm  »
Jak już zdarza mi się pić ten niezbyt lubiany prze zemnie alkohol to niezależenie od tego jaką by nie było musi być tak zmrożona że polewający prosi o rękawiczkę. Co do producentów najbardziej pochodzi mi Krupnik (to jak budżet jest skromny) lub Pan Tadeusz gdy środków jest więcej. 

A tak na marginesie wszyscy twierdzą że wódka jest naszym tradycyjnym alkoholem. To nie prawda. Radzę wszystkim zasmakować w naszym staropolskim specjale alkoholowym czyli w miodach pitnych.

2
Inne / Problemy ze stopami
« dnia: Sierpień 28, 2015, 02:43:11 pm  »

Mam pewne problemy które trochę pogarszają mój komfort. Problem narodził się przez buty robocze które są dość ciasne i nie wygodne.

Mój problem polega na powstaniu stwardniej na stopach w okolicy wewnętrznej strony palucha, pięt oraz w środku zewnętrznej strony stopy. Zgrubienia nie przeszkadzały by mi gdyby tylko chodziło o kwestie estetyczne, jednak towarzyszy nim ból który sprawia mi pewne trudności.

Czytałem wiele artykułów na temat cudownych produktów do zmiękczania skóry oraz usuwania tego rodzaju uciążliwości. Nawet skusiłem się kupić niektóre z nich. Efekt był nawet zadowalający tylko że chwilowy. Szukam innych rozwiązań. Długo trwałych. Wiem że najlepszym rozwiązaniem było by zmiana butów jednak wybór obuwia nie jest moją decyzją.

Przeczytałem ostatnio ciekawy artykuł o nowym dziale medycyny która powoli rozwija się w naszym kraju. Mam tu na myśli PODOLGIE. Czyli specjalność zajmująca się chorobami i pielęgnacją stup. Nie jestem jednak przekonany czy z pozornie błahą dolegliwości udawać się do specjalisty. Co sądzicie? Czy podolog to odpowiednia osoba u której powinienem szukać pomocy. Może są jeszcze inne sposoby by ulżyć sobie bolącym stopą. Czekam na odpowiedz.

Strony: [1]