Forum Urody

Kosmetyki => Maseczki => Wątek zaczęty przez: paniZet w Kwiecień 09, 2014, 07:34:59 pm

Tytuł: Efekt większych ust
Wiadomość wysłana przez: paniZet w Kwiecień 09, 2014, 07:34:59 pm
Po nałożeniu preparatu z mięty pieprzowej, cynamonu i imbiru, Twoje usta staną się trochę większe. Po nałożeniu możemy odczuwać lekkie mrowienie i pieczenie- to znaczy, że pobudziliśmy w ten sposób mikrokrążenie.
Tytuł: Odp: Efekt większych ust
Wiadomość wysłana przez: Miroslawa w Kwiecień 28, 2014, 02:46:19 pm
Po co Wam wielkie usta.  Czasem ktoś rodzi się jak Angelina Jolie, a czasem jak Nicole Kidman.  Jak już  ktoś musi choć trochę powiększać usta to można stosować jasne, błyszczące pomadki i obrysowywać je konturówką do ust. Np. firma AVON reklamuje ostatnio szminkę powiększającą usta - mrowienie na ustach oznacza że coś je drażni - to znaczy skórę - najczęściej wyciąg z papryki - usta puchną i robią się DUUŻE. Może już lepiej być jak Nicole Kidman (sprzed operacji plastycznej) ;)
Tytuł: Odp: Efekt większych ust
Wiadomość wysłana przez: wizaz w Kwiecień 28, 2014, 06:15:54 pm
Szkoda eksperymentować, moga być efekty uboczne takich zabiegów...usta jednak sa bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju substancje aktywnie chemicznie, najlepiej(najprościej)powiększyć je optycznie za pomocą konturówki. Bardziej efektywnym zabiegiem jest np. nakładanie kolagenu, masaz "mikro" bańką do liftingu, zwykły masaż paliczkami, masaż próżniowy (domowo:za pomocą szklanki zasysając ustami powietrze i trzymając), czy też ciśnieniowy .
Tytuł: Odp: Efekt większych ust
Wiadomość wysłana przez: Miroslawa w Lipiec 18, 2014, 07:23:36 pm
Żeby efekt się utrzymał czasami warto sobie robić taki masaż usta- usta - tak jakby zagryzało się usta o zęby ... ale moim zdaniem nie ma co robić z ust afery ... mi się nie podobają takie wielkie usta ... odpadają wszystkie ładne i mocne szminki ....