//

cienie do oczu który wybrać

  • 6 replies
  • 7359 views
*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
cienie do oczu który wybrać
« dnia: Kwiecień 08, 2014, 11:47:57 pm »
Jak wybrać cienie do oczu, żeby były użyteczne na każdą okazję np sylwestra, na co dzień itd. 

*

Offline majamajka

  • *
  • 22
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: cienie do oczu który wybrać
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2014, 01:19:05 pm »
Moim zdaniem jedynym wyjściem jest posiadanie dużej palety barw. Wiadomo, że inny makijaż stosujemy na imprezę a inny do pracy. Moim zdaniem nie ma kosmetyków odpowiednich na każdą okazję.

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: cienie do oczu który wybrać
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2014, 03:34:03 pm »
Przeważnie są dostępne mniejsze zestawy, to czy nie lepiej jest kupić dwa mniejsze, czy szukać jeden większy z pełną paletą barw. Jak dobieracie cienie.

Macie jakieś sprawdzone marki.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: cienie do oczu który wybrać
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:24:13 pm »
Takiego 2 w jednym żeby cienie nadawały się na wieczór i na co dzień to chyba nie widziałam ... chyba, że ktoś na dzień robi sobie dosyć silny makijaż.  Cieni powinno się używać niestety drogich - porządnych markowych cieni - te tanie rozpływają się i rozmazują.  Ja maluje się tylko malutko i ołówkiem lub kredką ... w ogóle ostatnio już nie używam cieni ....

*

Offline marta220535

  • *
  • 11
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: cienie do oczu który wybrać
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2014, 01:38:12 pm »
A ja zaryzykuję stwierdzenie, że ciemne cienie do oczu będą nadawały się na co dzień i na imprezę. Ciemne-czyli wpadające w czerń/szarość.
Wiadomo, że nadają się na przykład do pracy, ale mogą tez dobrze wyglądać do małej czarnej na jakiejś imprezie.

*

Offline marta220535

  • *
  • 11
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: cienie do oczu który wybrać
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2014, 01:39:00 pm »
A ja zaryzykuję stwierdzenie, że ciemne cienie do oczu będą nadawały się na co dzień i na imprezę. Ciemne-czyli wpadające w czerń/szarość.
Wiadomo, że nadają się na przykład do pracy, ale mogą tez dobrze wyglądać do małej czarnej na jakiejś imprezie.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: cienie do oczu który wybrać
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2014, 12:44:59 pm »
Pod warunkiem, że ktoś na co dzień maluje się dosyć mocno. Znam parę takich osób i co dziwna - nie mierzi mnie taki makijaż. Taki widocznie te dziewczyny maja typ urody i styl bycia, że mocne oko na co dzień to u nich podstawa.  Jednak na imprezę można sobie pozwolić na coś bardziej wyskokowego - albo chociaż trochę bardziej wyskokowego.  jeżeli ktoś lubi - są dziewczyny które nie lubią na imprezy malować się w jakiś specjalny sposób ...