//

Domowe sposoby na piekne usta

  • 3 replies
  • 3563 views
*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Domowe sposoby na piekne usta
« dnia: Sierpień 15, 2014, 09:27:37 pm »
Domowe formy pielęgnacji ust:
*Masaż warg szczoteczką do zębów.
 Na usta nakładamy tłusty krem (np. klasyczny NIVEA), następnie za pomocą szczoteczki do zębów (najlepiej z miękkiego włosia), okrężnymi ruchami wykonujemy masaż, który powinien trwać około minuty. Po zabiegu nakładamy kosmetyk ochronny.
*Peeling enzymatyczny.
 Do jego wykonania potrzebujemy peelingu enzymatycznego, stosowanego na suchą skórę twarzy (jest delikatny, mniej inwazyjny od peelingów gruboziarnistych). Postępujemy tak, jak w powyższych przykładach: okrężne ruchu trwające około minuty, następnie kosmetyk ochronny.
*Maseczka.
Kruszymy dwie kostki lodu, dodajemy trochę gęstej śmietany i kilka kropel cytryny. Wszystkie składniki mieszamy, następnie nakładamy na usta i pozostawiamy na co najmniej 5 minut. Zabieg nawilży i napręży usta.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Domowe sposoby na piekne usta
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:44:11 am »
Dobrym sposobem jest również wyrobienie sobie nawyku zagryzania ust, albo takiego zaciskania i lekkiego masowania górnej wargi o dolną - można stosować w każdym miejscu i o każdej porze - lepiej ukrwione usta to usta pełniejsze - przynajmniej tak mi się wydaje ....

*

Offline Elcia

  • *
  • 40
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Domowe sposoby na piekne usta
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2014, 05:39:23 pm »
Słyszałam też, że smarowanie miodem bardzo dobrze wpływa na wygląd ust ale nie sprawdzałam jeszcze :D

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Domowe sposoby na piekne usta
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2014, 12:55:21 pm »
JA mam tego pecha, że nie lubię miodu .... ale też słyszałam o tym żeby sobie usta smarować miodem, że po prostu rewelacja ... zresztą miód ma wiele zbawiennych właściwości i jak o tym czytam, to żałuję, że ja go nie lubię.... ale trudno.