//

Miejsca, które perfumujemy

  • 3 replies
  • 3738 views
*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Miejsca, które perfumujemy
« dnia: Sierpień 20, 2014, 04:09:11 pm »
Pod wpływem ciepła zapach emanuje intensywniej. Dlatego należy spryskiwać zapachem te miejsca na ciele, gdzie szybko pulsuje krew (za uszami, na karku, w zgięciach dłoni i kolan). Panie, które skraplają perfumami także włosy nie są w błędzie. Zapach utrzymuje się na nich wyjątkowo długo. Należy pamiętać, by stosować perfumy z umiarem. Ich nadmiar na naszej skórze jest oznaką braku szacunku dla otoczenia. Aby uzyskać delikatny, dzienny aromat, najlepiej rozpylić w powietrzu mgiełkę perfum i przejść pod nią.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Miejsca, które perfumujemy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2014, 09:49:56 am »
Odrobinę perfum wcieram zawsze w kark - staram się żeby to była naprawdę odrobinka ..... jest to taki rodzaj aromatycznego masażu na dzień dobry ... bardzo podnosi nastrój ....

*

Offline Elcia

  • *
  • 40
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Miejsca, które perfumujemy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2014, 03:30:02 pm »
Perfumy nakładam za uszami a poza tym robię tylko delikatna mgiełkę przez którą przechodzę :)

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Miejsca, które perfumujemy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2014, 04:00:30 pm »
Znam parę osób, które jak wchodzą do mnie do przynoszą ze sobą jakby obłok zapach. Niektóre z nich lubię (obłoki zapachów) a inne nie i trudno. Nie wiem jak one to robią - albo perfumują się specjalnie dla mnie przed wyjściem, albo używają zaje ... hm drogich i trwałych perfum ?