Regulamin rejestracji

Zgadzasz się , poprzez korzystanie z tego forum , że nie będzie publikować żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające , niedokładne , obraźliwe, wulgarne , nienawistne , napastliwe , obsceniczne , bluźniercze , zorientowane seksualnie , grożące , naruszające materiału prywatności, dorosłego człowieka , lub w inny sposób naruszające polskie lub międzynarodowe prawa federalnego Stanów Zjednoczonych . Użytkownik zgadza się również nie pisać żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi , chyba że jesteś właścicielem praw autorskich lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów . Spam , powodzie , reklamy , łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione na tym forum .

Należy pamiętać, że nie jest możliwe dlaobsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości . Proszę pamiętać , że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości , i jako takie , nie są odpowiedzialni za zawarte w nich treści . Nie gwarantujemy dokładności , kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają poglądy autora i niekoniecznie opinię tego forum , jego pracowników , podmiotów zależnych lub właściciela forum . Ktokolwiek uważa, że​​wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum . Obsługa i właściciel tego forum zastrzega sobie prawo do usuwania niepożądanych treści , w rozsądnym czasie , jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne . Jest toproces ręczny , więc proszę sobie sprawę, że nie może być w stanie natychmiast usunąć lub edytować poszczególnych wiadomości. Ta zasada ma zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu .

Państwo wyłączną odpowiedzialność za treść wiadomości wysłanych . Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, jakichkolwiek powiązanych stron internetowych z tym forum , jej pracowników oraz jej spółek zależnych . Właściciele tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości ( lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z jakiejkolwiek sytuacji spowodowanej korzystania z tego forum.

Masz możliwość , po rejestracji , wyboru nazwy użytkownika . Zalecamy , aby zachować odpowiednią nazwę. Z tego konta użytkownika masz zamiar się zarejestrować , zgadzasz się nigdy nie dawaj hasła do innej osobie poza administratorem , z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji . Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny . Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta , dla uniknięcia kradzieży konta .

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum , będziesz mógł wypełnić szczegółowe informacje w profilu . Jest twoją odpowiedzialnością wprowadzenia czytelnych i dokładnych danych . Wszelkie informacjewłaściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury , zostanie usunięta, z lub bez uprzedniego powiadomienia . Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone .

Należy pamiętać, że z każdą wiadomością , Twój adres IP jest rejestrowany w przypadku , że trzeba być zakazane z tego forum lub ISP skontaktować. Może się to zdarzyć tylko w wypadku większego naruszenia tej zgody .

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje ( takie jak nazwa użytkownika i hasło) , w pamięci podręcznej przeglądarki . Jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego / out . Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera .