//

Pielęgnacja łokci

  • 5 replies
  • 4548 views
*

Offline paniZet

  • *
  • 17
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Pielęgnacja łokci
« dnia: Kwiecień 05, 2014, 07:41:10 pm »
Na mój problem z ciemną skórą na łokciach pomógł mi ocet jabłkowy . Połączyłam go z gruboziarnistą solą , kilkoma łyżkami oliwy można z  olejem  słonecznikowym , nałożyłam go na łokcie do całkowitego wyschnięcia , po czym przyłożyłam ciepły  kompres i wszystko starłam.

*

Offline malgoska

  • *
  • 42
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pielęgnacja łokci
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2014, 08:26:11 pm »
Też używałam tylko na coś innego i też pomogło. Polecam także okłady z ogórka też wybielają skórę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 08:29:30 pm wysłana przez malgoska »

*

Offline 14sylwia14

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pielęgnacja łokci
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2014, 07:18:51 pm »
 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Ja również polecam okłady z ogórka, skóra świetnie na nie reaguje ;) ;) ;) ;) ;)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

*

Offline admin005

  • *
  • 32
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pielęgnacja łokci
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2014, 09:53:18 pm »
hmm okłady z ogórka to pierwsze słysze ale również mam problem z łokciami. Trzeba będzie spróbować.

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Pielęgnacja łokci
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2014, 10:42:17 am »
admin005 napisz czy pomogło

*

Offline fri3den

  • *
  • 21
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pielęgnacja łokci
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2014, 12:53:45 pm »
A czy któraś z Was mogłaby zdradzić ile mniej więcej taki ciepły kompres trzeba trzymać na tych łokciach? Może i durne pytanie, ale mam ten sam problem i chciałabym się jak najwięcej w tej kwestii dowiedzieć. O okładach z ogórka również wcześniej nie słyszałam, spróbowałam i osobiście żadnej różnicy nie widzę niestety.