Forum Urody

Kosmetyki => Makijaż => Wątek zaczęty przez: Miroslawa w Wrzesień 23, 2014, 11:53:06 am

Tytuł: Czy duże usta nadają się pod mocną szminkę ?
Wiadomość wysłana przez: Miroslawa w Wrzesień 23, 2014, 11:53:06 am
Oglądam trendy w makijażu na tegoroczną jesień i wszędzie widzę duże usta i do tego mocno pomalowane np ciemno wiśniową pomadką.  Jak to jest, że te modelki wyglądają  na zdjęciach dobrze - przecież jakbym wyszła w dzień z taką gębą jak wrota - jeszcze mocno umalowaną to wyglądałaby jak klaun.  Może one też tak wyglądają w realu, a tylko na zdjęciach ładnie ?
Tytuł: Odp: Czy duże usta nadają się pod mocną szminkę ?
Wiadomość wysłana przez: marta220535 w Październik 04, 2014, 01:42:02 pm
Nie wiem, ja też mam duże usta i unikam wyrazistych kolorów. Wydaje mi się, że wtedy rzeczywiście wyglądam jak klaun. Używam z reguły błyszczyków o delikatnych odcieniach różu.
Ale zdaje mi się, że wszystko zależy od dystansu do siebie.
Tytuł: Odp: Czy duże usta nadają się pod mocną szminkę ?
Wiadomość wysłana przez: Miroslawa w Styczeń 27, 2015, 09:07:58 am
Raczej nie o dystans tutaj chodzi tylko o jakiś dobry smak - tylko delikatny błyszczyk przez całe życie jest taki nudny. Parę razy kupiłam sobie szminkę - ale zużyłam tylko troszkę i to pod błyszczyk którym ją rozjaśniałam ... teraz to już nawet nie oglądam w drogerii szminek.
Tytuł: Odp: Czy duże usta nadają się pod mocną szminkę ?
Wiadomość wysłana przez: 13karrin13 w Styczeń 28, 2015, 04:29:28 pm
Ciemne kolory optycznie zmniejszają usta... w dodatku po prostu wystarczy "wybrać" czy chce się mocniej podkreślić oczy czy usta. Pomalowanie mocno oczu i ust daje faktycznie efekt "klauna", ale jeśli zrezygnuje się z większości cieni, wybierając jedynie cieliste, plus delikatne wytuszowanie rzęs i ewentualnie cienka kreska... i od razu nie wydaje się to "jak klaun".
Tytuł: Odp: Czy duże usta nadają się pod mocną szminkę ?
Wiadomość wysłana przez: Miroslawa w Sierpień 31, 2015, 01:36:33 pm
Bo mi się bardzo podoba to co widzę u niektórych dziewczyn na ulicy - zarąbiście mocne szminki. TAkich mocnych jeszcze za mojego życia młodzież nie stosowała. Są śliczne