//

Plaża dobrym miejscem do ćwiczeń

  • 3 replies
  • 3583 views
*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Plaża dobrym miejscem do ćwiczeń
« dnia: Sierpień 24, 2014, 02:24:11 pm »
Przede wszystkim powinniśmy wybrać dogodne miejsce – ważne, by powierzchnia do naszych ćwiczeń była w miarę równa i dość twarda, wówczas lepiej będzie nam się wykonywało nasze ćwiczenia.

Do ćwiczeń potrzebujemy tylko odpowiedniej maty, aby było nam wygodniej, oraz odpowiedniego stroju – może być także kostium kąpielowy, jeśli chcemy się opalić.

Jeżeli chodzi o porę dnia, może być ona dowolna. Jeśli wybierzemy wczesne popołudnie, wówczas ćwicząc, nie tylko ukształtujemy naszą sylwetkę i spalimy kalorie, ale także przy okazji pięknie się opalimy. Jeśli dla niektórych jest to pora za gorąca, można wybrać późne popołudnie bądź wieczór.ćw

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Plaża dobrym miejscem do ćwiczeń
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2014, 02:28:38 pm »
A Wy jakie miejsce do ćwiczeń preferujecie ? Jakiś klub fitness ? Zacisze domowe ? Czy może świerze powietrze ?
Ja bardzo lubie te ostatnie ponieważ można połączyć przyjemne z pożytecznym, a mianowicie dotlenic organizm czy chociażby opalić sie :)

*

Offline Elcia

  • *
  • 40
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Plaża dobrym miejscem do ćwiczeń
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2014, 07:22:33 pm »
Jakoś źle bym się czuła ćwicząc na plaży na oku wszystkich, poza tym zbyt długie przebywanie na słońcu raczej nie jest korzystne

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Plaża dobrym miejscem do ćwiczeń
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2014, 01:17:24 pm »
No ja akurat obserwowałam parę osób, które wieczorem  lub późnym popołudniem biegały, chodziły z kijami, a nawet tańczyły salsę  :D Piaszczysta plaża jest wymarzonym miejscem do ćwiczeń i medytacji ... przydałby mi się jakiś kawałek prywatnej plaży bez tych wszystkich ludzi ... tylko dla mnie i moich gości na przykład  ;D