//

Jak zwalczyć cellulit na udach

  • 5 replies
  • 4313 views
*

Offline kaska

  • *
  • 39
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Jak zwalczyć cellulit na udach
« dnia: Kwiecień 06, 2014, 01:19:54 pm »
Od pewnego czasu zauważyłam na swoich udach cellulit. Jak się tego mogę pozbyć ?

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Jak zwalczyć cellulit na udach
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2014, 01:31:52 pm »
Zacznij na początku od diety. Jak palisz to żuć palenie. Walczenie z cellulitem to długotrwała walka do wygrania. Wprowadź do jadłospisu herbatki ziołowe. Następną sprawą są oczywiście masaże jak masz możliwość to w salonie masażu jak nie to pozostaje nam własnoręczny masaż. Masaż zaczynaj od dolnych partii ciała przesuwając się do góry najlepiej po kąpieli przez około 30 minut. Do tego można zastosować maseczki na uda i jakieś ćwiczenia. To wszystko razem połączone sprawi że pozbędziesz się po pewnym czasie cellulitu.   

*

Offline kaska

  • *
  • 39
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jak zwalczyć cellulit na udach
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2014, 01:38:04 pm »
Palę  >:( postaram się nie palić będzie ciężko. Co do reszty to już zaczynam. Dietę już wprowadzam, zapisałam się na fitnes no i teraz po twojej instrukcji zacznę masaż na początku sama a w przyszłości salon. Dzięki za info przydało się.

Odp: Jak zwalczyć cellulit na udach
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2014, 06:26:02 pm »
Ja nie palę, polecam ten peeling kawowy. A oto przepis: wystarczy, że wymieszasz dwie łyżki zmielonej kawy, łyżkę soli, trochę oliwy z oliwek i rozprowadź taką gotową maseczkę na uda i masuj okrężnymi ruchami kilka minut.

*

Offline malgoska

  • *
  • 42
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jak zwalczyć cellulit na udach
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2014, 07:25:09 pm »
Też przetestuję miksturę z kawy.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jak zwalczyć cellulit na udach
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2014, 02:42:11 pm »
Po Perfekta ExtraSlim  zauważyłam  minimalny efekt po dwóch tygodniach stosowania. Stosowałam raczej oszczędnie  - i tak patrzę sobie na te uda - nie wiem czy do wiosny z nimi jakoś mi się uda  :D