//

Krem na zniszczone ręce

  • 4 replies
  • 4060 views
*

Offline mietb

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Krem na zniszczone ręce
« dnia: Czerwiec 16, 2014, 11:49:58 am »
Dłonie potrzebują kremu specjalnie dla nich przygotowanego, różniącego się składem od preparatów do pielęgnacji ciała.
Wymieszaj sok z cytryny ze 100 ml gliceryny, dodaj odrobinę wody kolońskiej i przez kilka dni wcieraj w dłonie. Nawet najbardziej zniszczone ręce odzyskają dzięki temu jedwabisty połysk

*

Offline fri3den

  • *
  • 21
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Krem na zniszczone ręce
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:44:59 pm »
Bardzo fajny pomysł, na pewno wypróbuję. Od siebie mogę dodać to, co ostatnio wynalazłam w internecie. Po nałożeniu na dłonie kremu należy założyć foliowe rękawiczki, a na nie jakieś zwykłe (np. takie zimowe). Tak trzymać do wchłonięcia. Podobno znacznie poprawia to wchłanianie kremu i skóra szybciej się regeneruje.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Krem na zniszczone ręce
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2014, 07:44:48 pm »
Taki sam motyw - tylko do stóp - robi się taka maskę tłustą  nakłada na stopy i zakrywa jakimiś skarpetami ... rada od serca poczekajcie z tym aż stary pojedzie w delegację  :D

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Krem na zniszczone ręce
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2014, 01:02:52 pm »
Na dlonie fajnie dziala zabieg z parafiny ,sa tez takie kuracje z parafina w kremie np.chyba avon ma  mam znajoma ,ktora jest kosmetyczka i ona szawsze radzi delikatny peeling,wymoczenie w cieplej wodzie z oliwka,potem duuzo kremu i np.zawinac w woreczki folliowe i cieply recznik.
Tak trzymac dosc jakies 15-20 minut.Na noc duzo kremu plus bawelniane rekawiczki
I mycie ,czyszczenie zmywanie w rekawiczkach! Ja jak mam duzo zmywania i mycia to najpierw kremuje dlonie a potem nakladam rekawiczki-pod wplywem cieplej wody krem swietnie sie wchlania ,dlonie sa miekkie i gladkie

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Krem na zniszczone ręce
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2014, 02:29:05 pm »
No i to jest fajny nawyk to mycie i sprzątanie w rękawiczkach - niestety ja nie potrafię. Kiedyś odważyłam się nawet farbować włosy bez rękawiczek ... drugi raz już się nie odważę. Nie wiem czy ja w genach mam zapisane tą niechęć do tych rękawiczek na dłoniach czy jak ... po prostu tak mnie denerwują, że muszę ściągnąć ..... ratuję się kremem ... ale dawno nie widziałam napisu na kremie, że chroni w czasie wykonywania żmudnych prac domowych .....