//

Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?

  • 6 replies
  • 5658 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?
« dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:11:41 pm »
Podkręcanie rzęs zalotka to najlepszy podobno sp[osób na tzw. otwarcie spojrzenia  i powiększanie oczu. Miałam nawet kiedyś taką zalotkę ... ale nigdy jej nie używałam. Uważałam, że to głupie, ale teraz coraz więcej rad o tym jak np. optycznie powiększyć oko opiera się na stosowaniu zalotki.
Co ja mam z ta zalotką robić .... trzymać na rzęsach 15 minut czy co ..... przecież rzęsy są twarde i nie są plastyczne i nawet jak trochę się zakręcą ... to i tak zaraz się odkręcą ... stosujecie zalotki ???

*

Offline Jotka

  • *
  • 14
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2014, 06:58:59 pm »
Dostałam niedawno w prezencie zalotkę i nie wiem - albo jest tylko tanią podróbką, która nic z rzęsami nie robi, albo to ja totalnie nie umiem się nią posługiwać... Chociaż obstawiam obie opcje równocześnie :) Próbowałam na różne sposoby, ale jakkolwiek by jej nie używała i tak brak jakiegokolwiek efektu... Pozostanę jednak przy podkręcających tuszach do rzęs :P

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2014, 10:03:54 am »
No ja mam to samo, nie wiem jakieś braki w edukacji czy coś .... jak w ogóle można podkręcić rzęsy zalotką .... może to podgrzać trzeba tę zalotkę i dopiero podkręcać ... bo już mi nic innego nie przychodzi do głowy ...

*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2015, 08:32:40 am »
Ale to jest naprawdę proste. Najprostszy sposób to: suszarką podgrzać zalotkę, tak, by była ciepła, ale nie bardzo gorąca (średnia moc). Zaciskamy na 10-15 sec (nie więcej, bo rzęsy się złamią). Można wcześniej odrobinę zmoczyć rzęsy wilgotnym płatkiem kosmetycznym. I tyle, żadnej filozofii. No i jak chcemy by efekt się utrzymał, to tusz zaraz po zakręceniu.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2015, 11:43:36 am »
Dzięki  - w końcu wiem jak to się robi :)

*

Offline sluggard007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2015, 04:41:18 pm »
Ja równie dobrze radzę sobie bez suszarki :) Być może to też kwestia struktury rzęs, ich grubości, elastyczności.
Tak czy siak robię to tak. Kilkakrotnie podkręcam rzęsy przyciskając je w różnych odcinkach ich długości zalotką.
Zaraz po tym tuszuje je.
Efekt utrzymuje się aż do ściągnięcia makijażu.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Umiecie podkręcać rzęsy zalotką ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2015, 11:53:28 am »
Może faktycznie jest jak z włosami - moje naprawdę potrzebują mocnego uderzenia z rana żeby jakoś wyglądały - koleżanka poprawia sobie fryz ręką  ... raz dwa i po kłopocie .... z zalotki to ja już chyba zrezygnuję :(