//

Dzialanie olejku kokosowego na skórę głowy i włosy

  • 2 replies
  • 4287 views
*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Dzialanie olejku kokosowego na skórę głowy i włosy
« dnia: Sierpień 20, 2014, 03:56:06 pm »
Nie tylko nasza skóra czerpie z działania olejku, również nasze włosy mogą na tym skorzystać. Jeśli zaaplikujesz im olejkową maseczkę będą gładkie, lśniące i jedwabiste w dotyku. Olejek kokosowy jest prawdziwym hitem jeśli chodzi o rozdwojone i suche końcówki, codziennie wmasowywany szybko poprawi wygląd twoich włosów. Pomoże również w walce z łupieżem i cienkimi, wypadającymi włosami. Farbowanie, suszarka i różne zabiegi fryzjerskie niszczą włosy. Kiedy są już bardzo zniszczone, ciężko je odbudować a olejek kokosowy doskonale się sprawdza. U kobiet regularnie go stosujących widać wyraźną poprawę kondycji włosów - stają się odżywione, mocniejsze i przestają wypadać całymi garściami.
 

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzialanie olejku kokosowego na skórę głowy i włosy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:06:10 am »
Może z tym wypadaniem włosów całymi garściami to przesada ... przeszłam właśnie ostatnio epizod nasilonego wypadania włosów ... co za paskudztwo - teraz zastosuję wszystko, żeby tylko do tego znowu nie doszło ... nawet olejek kokosowy ...  najgorzej jednak z farbowaniem .. co tu zrobić z kolorem jak włosy jeszcze słabe ... ?

*

Offline Jotka

  • *
  • 14
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzialanie olejku kokosowego na skórę głowy i włosy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2014, 07:08:43 pm »
Stosuję od pewnego czasu olejek kokosowy, co prawda tylko na długość, na skórę głowy nigdy nie próbowałam go kłaść - w tej roli bardziej widzę np. olejek rycynowy. Za to w sprawie rozdwojonych końcówek to rzeczywiście prawdziwy hit, zauważyłam znaczną poprawę odkąd go używam :)