//

Czym nakładacie cień na powieki ?

  • 2 replies
  • 4433 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Czym nakładacie cień na powieki ?
« dnia: Wrzesień 25, 2014, 10:22:30 am »
Podobno najlepiej posługiwać się pędzelkami z naturalnym włosiem - tak z uporem twierdzi znajoma plastyczka, która pędzla chętnie używa do wszystkiego, nawet w kuchni po cieście smaruje pędzlem. Mnie za bardzo swędzą oczy, żebym mogła jeszcze pędzelkiem po nich malować - i posuwam się do aplikacji palcem. Oczywiście o precyzyjnym makijażu nie ma przy tym mowy - ale za to szybki jest i dyskretny.   Nie swędzą was oczy przy nakładaniu cieni na powieki pędzlem ?

*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Czym nakładacie cień na powieki ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2015, 04:41:45 pm »
Ja używam pędzelka ecotools, z drewnianą rączką, oraz pędzelka marki essence. Widzę sporą różnicę - ecotools mocniej wybija kolory, mniejsza ilość zostaje na pędzelku, w przeciwieństwie do essence, na którym barwa wydaje się odrobinę bardziej zgaszona. Oba pędzelki dobrze jednak się sprawują, nie kują, blendowanie i rozcieranie jest przyjemne i szybkie, a efekt naturalny.
Wcześniej miałam pędzelki "bez marki", i chociaż przynajmniej jeden kosztował tyle samo albo i więcej co essence, były o wiele gorszej jakości.

*

Offline lubor

  • *
  • 4
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Czym nakładacie cień na powieki ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2015, 02:27:21 pm »
Dla mnie pędzle są najwygodniejsze. Nigdy nie umiałam ładnie rozetrzeć cieni aplikatorami, a pędzlami można zrobić fajne cieniowanie np. w smoky eyes. Mam kilka z Inglota i kilka z Rossmanna i całkiem dobrze się sprawiają :)