//

jakiej firmy olejek do opalania warty jest uwagi?

  • 3 replies
  • 5795 views
*

Offline admin005

  • *
  • 32
  • +0/-0
    • Zobacz profil
jakiej firmy olejek do opalania warty jest uwagi?
« dnia: Maj 11, 2014, 06:22:25 pm »
Na rynku w sprzedaży jest po prostu masa takich kosmetyków najróżniejszych firm: np Nivea Garnier itp. Jaką wy polecacie macie jakąś sprawdzoną której ufacie bo nie każdy produkt jest dobry a wakacje się zbliżają i zaraz zaczną się wyprawy na plaże w celu opalania

*

Offline anag1

  • *
  • 45
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakiej firmy olejek do opalania warty jest uwagi?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2014, 09:54:54 am »
Dla mnie najlepsze efekty dają olejki :) najlepiej jakieś przyspieszające opalanie. Powinien spełniać conajmniej dwa z Twoich "warunków" ;)
A jeśli chcesz być jak mulatka, to nic innego jak: opalać się i jeszcze raz opalać (lub chodzić na solarium, ale to daje krótsze efekty), jeść beta- karoten, używać balsamy utrwalające opaleniznę i brązujące.
Może dziewczyny mają jeszcze inne sposoby na trwałą i ładną opaleniznę.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakiej firmy olejek do opalania warty jest uwagi?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2014, 03:54:25 pm »
Trzeba znać swój fototyp - produktów na rynku jest masa - natomiast ludzie o bladej i wrażliwej na działanie słońca skórze muszą sobie poszukać olejków czy czegoś z wysokim filtrem. Niestety - zanim poparzenie słoneczne się wygoi to .... po prostu szkoda lata ....

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: jakiej firmy olejek do opalania warty jest uwagi?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2014, 10:23:14 am »
Kiedyś słyszałam że fajna opalenizna jest jak się nasmarujemy masłem, czy któraś z pan lub panów stosował takiej techniki. Jestem ciekawa czy to prawda.