//

Balsamy i mleczka firmy Ziaja

  • 6 replies
  • 6425 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Balsamy i mleczka firmy Ziaja
« dnia: Lipiec 16, 2014, 04:39:42 pm »
Do tej firmy chyba mam uprzedzenie ... po balsamach i mleczkach - wbrew temu jak się reklamują.... zawsze mam suchą skórę .... cena jest zachęcająco niezobowiązująca firmy do niczego ... to chyba na tej firmie nauczyłam się, że niska cena - przynajmniej jeżeli o kosmetyki chodzi - idzie w parze z niską jakością :-\

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Balsamy i mleczka firmy Ziaja
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2014, 11:08:20 am »
Hmm ogólni nie mam zbyt dużego doswiadczenia z ta firma, ale powiem Ci że od kąd w ciązy zobaczyłam ze zaczynaja wychodzić mi rozstępy na udzie zakupilam krem na rozstępy własnie z ziaji. Mammamija... i jeśli chodzi o mnie to spodobał mi sie . przez kilka miesięcy stosowania nie wyszedły mi więcej żadne rozstepy a te ktore mialam zjaśnialy, dopiero teraz pod koniec ciązy kiedy troche zaniedbałam regularne stosowanie kremu przez złe samopoczucie zaczely pojawiać się znowu rozstępy. Ale to nie wina kremu tylko moja.  Więc jak dla mnie ten kosmetyk zsługuje na polecenie.
Poza tym słyszalam też że dla niemowląt jednymi z najlepszych kosmetyków sa własnie te z Ziaji.
Ale co do innych produktów z tej firmy nie mam opini.

*

Offline Jotka

  • *
  • 14
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Balsamy i mleczka firmy Ziaja
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2014, 07:57:46 pm »
Też stosowałam różne balsamy Ziaja i jestem do tej firmy nastawiona dość neutralnie - na pewno ceny są bardzo korzystne, skład też jest zazwyczaj bardzo dobry i naturalny, więc wiem, że nic mi z tych kosmetyków nie zaszkodzi, jednak nie zauważyłam nigdy żadnych spektakularnych efektów po ich stosowaniu ;)

*

Offline xxdarc

  • *
  • 21
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Balsamy i mleczka firmy Ziaja
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2015, 03:34:42 pm »
nie wiem ale mi nie podchodzi :D pory się zatykają i lipa... ceny mają ładne ale niestety działanie różne :)

*

Offline KAROL2005

  • **
  • 58
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Balsamy i mleczka firmy Ziaja
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2015, 06:01:58 pm »
Nasza Poska Ziaja jest numerem 1 w Kanadzie jako kosmetyki. Tam nie kupuje się z górnej półki Loreal , Garnier czy Nivea. Takie rzeczy to tylko u nas  w Polsce. Swojego nie znacie a cudze chwalicie. W Kanadzie ( a mama tam rodzinę) ziaja jest jedną z wiodących firm na rynku kosmetycznym ( mało konserwantów , parabenów i innych chemicznych dziadostw). Teraz kupuje się kosmetyki ekologiczne... wbrew pozorom chemia psuje nam organizm i strukturę skóry. Z tej firmy rewelacyjne są płyny do kąpieli dla dzieci o zapachu coli czy gumy balonowej. Polecam. A krem to należy sobie dobrać do rodzaju cery.

*

Offline ines13

  • *
  • 43
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Balsamy i mleczka firmy Ziaja
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2015, 04:13:46 pm »
Kosmetyki z tej firmy są całkiem dobre. Używałam kremu oliwkowego do rąk i jest całkiem przyjemny. Innych kosmetyków nie miałam okazji testować. W moim mieście jest sklep tej firmy więc może się tam wybiorę pewnego dnia

*

Offline myszkamiki92011

  • ***
  • 149
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Balsamy i mleczka firmy Ziaja
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2015, 11:07:48 am »
Tak zaija jest ogólnie dobrąfirmą, mają dobre kosmetyki dla dzieci, oraz dobre olejki do masażu, reszta jest dla mnie bezużytyczna