Ilu kosmetyków używacie do makijażu?

  • 3 replies
  • 4198 views
*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Ilu kosmetyków używacie do makijażu?
« dnia: Lipiec 20, 2014, 04:03:35 am »
U mnie obowiązkowy jest podkład, choćby leciutki - ale w lecie z niego rezygnuję... pod cienie najlepiej baza do cieni, jeśli nie to podkład korektor. Kredka do oczu obowiązkowa, tusz do rzęs niekoniecznie, i tak są ciemne i długie dość. No i oczywiście szminka, lub choćby kredka do ust i błyszczyk.

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Ilu kosmetyków używacie do makijażu?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2014, 09:36:07 am »
Ja stosuję makijaż w zależności od okazji. Jeżeli wychodzę do pracy to delikatny żeby nie przyciągał zbytnio uwagi no chyba że jakaś impreza w pracy to wtedy trochę odważniejszy  :). Jak wybieram się na miasto to taki trochę zakręcony, a jak na jakąś imprezkę to dość mocny przyciągający wzrok.

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Ilu kosmetyków używacie do makijażu?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2014, 01:14:21 pm »
Ja ogólnie na codzień zazwyczaj uzywam tylko krem do twarzy Pure nature z jagodą i lawendą z firmy Oriflame , bardzo polecam , jest po nim idealnie gładka cera , na to baza pod makijarz tez zazwyczaj z firmy ofirmale. Potem podkład, dobry jest z inglot, Czasami troche pudru na wierzch , róż do policzków. Później jeśli chodzi o oczy to tylko kredka na dolna powieke i tusz do rzęs. Cieni do powiek i błyszczyków uzywam bardzo rzadko, I na to najlepiej jakiś spray utrwalający makijarz.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Ilu kosmetyków używacie do makijażu?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2014, 10:39:36 am »
No ja mam taki podkład ... bez tego ani rusz, troszeczkę oczy powiększam - bardzo malutko kredkę na linii rzęs, bardzo malutko rzęsy - bo mam takie malutkie rzęsy no i usta - przy mojej gębię muszę mieć dobrą pielęgnującą pomadkę i zapomnieć o szminkach, bo wysuszają i ... patrząc na twarz zastanawiam się gdzie te pół godziny ...  ;D A i tak nic mi nie pomoże jak jestem niewyspana i przemęczona .... żaden podkład ... jeszcze jest wtedy gorzej ...