Jakie kosmetyki na wągry?

  • 5 replies
  • 5970 views
*

Offline admin005

  • *
  • 32
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Jakie kosmetyki na wągry?
« dnia: Kwiecień 24, 2014, 10:11:13 am »
Od dłuższego czasu mam problem z pojawiającymi się wągrami. Stosuje jakiś oczyszczający żel Clean & Clear i pomaga tylko nie tak jakbym tego chciał. Może ktoś z was stosuje coś jeszcze.?

*

Offline limited

  • *
  • 13
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kosmetyki na wągry?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2014, 07:59:32 pm »
hej,
ze względu na problem, dołączam się do pytania.
okres dojrzewania mam już daleko za sobą a problem tak zwanych wągrów nadal mnie dotyczy.
oczywiście stosowałem wszelkie cuda oczyszczające skórę, bez skutku. szczególnie silne wysypy pojawiają się kiedy zmarznę i po alkoholu w większej ilości. jakiś czas temu czytałem o metodzie której jeszcze nie sprawdziłem, olej-owanie twarzy. olej bazowy miesza się z rycynowym w odpowiedniej proporcji. nakłada na twarz po czym ręcznikiem zwilżonym gorącą wodą obmywa twarz.
Czy ktoś zna tą metodę?
Jakieś doświadczenia? 

*

Offline admin005

  • *
  • 32
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kosmetyki na wągry?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2014, 03:26:02 pm »
No ja właśnie spory wysyp wągrów i innych cudactw na twarzy mam również po alkoholu, ale także jesli zjem za dużo ostrego jedzenia to na drugi dzień widać nowe wypryski na twarzy. Okres dojrzewania też mam już za sobą :P

*

Offline mysia

  • *
  • 1
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kosmetyki na wągry?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2015, 10:30:35 am »
Faktycznie alkohol wpływa zbawiennie na wągry. W kosmetykach ma znakomite zastosowanie. Trzeba jednak uważać by przy robieniu własnych "kosmetyków" na bazie alkoholu nie wylądować tutaj (http://www.odtruwamy.pl/)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 10:32:06 am wysłana przez mysia »

*

Offline KAROL2005

  • **
  • 58
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kosmetyki na wągry?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2015, 05:09:08 pm »
Woda i zwykłe mydło protex. Protex jest bardzo mocno antybakteryjny. Zabije zarazki ale nie wysuszy skóry aż tak żeby organizm produkował jeszcze więcej sebum ,czego wynikiem będą wielkie czarne wągry!!! Im mniej cudactw kosmetycznych tym lepiej się z tym walczy. :P na przekór wszystkim nowinkom kosmetycznym wysuszającym twarz. Raz kiedyś można zrobić maseczkę ściągającą którą po zaschnięciu ściąga się z twarzy jak folię . Ona wyciąga i pomaga usunąć wągry.

*

Offline victo

  • *
  • 8
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakie kosmetyki na wągry?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2015, 07:35:03 pm »
Ja nie mam problemów z wągrami i wypryskami, może dlatego, że regularnie myję twarz. Do mycia twarzy używam, oczyszczającego żelu tołpa, może tobie pomorze zobacz sobie tu: http://tolpa.pl/gleboko-oczyszczajacy-zel-do-mycia-twarzy,p284#!opis-produktu