MYDŁO "BAMBINO"-najlepsze i najtańsze

  • 4 replies
  • 4945 views
*

Offline wizaz

  • ****
  • 266
  • +4/-0
    • Zobacz profil
MYDŁO "BAMBINO"-najlepsze i najtańsze
« dnia: Kwiecień 15, 2014, 11:22:35 pm »
Mydło "Bambino". Mydło przeznaczone dla niemowwlat, ale moze uzywać go każdy.Mydło zawiera wyłącznie naturalne komponenty. Delikatnie myje i pielegnuje skórę. a dzięki lanolinie nie wysusza jej.W skład mydła wchodzą m.in. wysokogatunkowe tłuszcze rośline, witaminy, pentanol, tlenek cynku, lanolina. Tworzy dla skóry ochronny płaszcz lipidowy. Ma dodatkowo właściwości kojące, łagodzące, pielęgnujące, chroni skórę przed utratą wody oraz szkodliwym wpływem środowiska, nie uczula i nie wysusza, delikatnie się pieni. Własciwie do kazdego rodzaju cery.Stosuje to mydło juz od lat i jestem bardzo zadowolony. W stosunku jakość do ceny(około 1,20 zł)najlepsze mydło na rynku od wielu lat. Szczerze polecam.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: MYDŁO "BAMBINO"-najlepsze i najtańsze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2014, 02:35:20 pm »
Też jestem gorącą fanką tego mydła ..... lepsze jest od Dove na które ostatnio się skusiłam ... niepotrzebnie, po krótkiej przygodzie znowu wróciłam do Bambino ........

*

Offline MartiSm

  • *
  • 42
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: MYDŁO "BAMBINO"-najlepsze i najtańsze
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2015, 12:33:59 am »
Tanie sprawdzone Bambino najlepsze :D Teraz taki wybór na rynku, ale niestety nie wszystko warte jest swojej ceny.. :/

*

Offline xxdarc

  • *
  • 21
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: MYDŁO "BAMBINO"-najlepsze i najtańsze
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2015, 03:36:48 pm »
uwielbiam ten zapaszek ! mydełko genialne :)

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: MYDŁO "BAMBINO"-najlepsze i najtańsze
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2015, 10:29:44 am »
Znaczy jak któraś pragnie zaoszczędzić na płynach do higieny intymnej to polecam mydło Bambino - nie powoduje żadnych sensacji ....