//

Co wybrać (urządzenie do ćwiczeń) w walce z otyłością brzuszną

  • 2 replies
  • 4736 views
*

Offline KAROL2005

  • **
  • 58
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Mam duży problem. Jedynym  miejscem w którym odkłada mi się tłuszcz jest brzuch przez który nie jestem w stanie ubrać żadnych jeansów. Nie mam pojęcia jakie urządzenie wybrać aby ten tłuszcz zaczął "schodzić". Brzuszki wbrew wszystkiemu  za bardzo nie pomagają. Po drugie po ilości 500-1000 brzuszków dziennie nie czuję kręgosłupa.  :(  Problem  z  wiszącym dużym brzuchem mam od czasu cesarki. Co bym nie robiła nic nie schodzi. Może ktokolwiek ma jakieś konkretne pomysły , które mogłyby mi pomóc w walce z  tym problemem??

*

Offline alujun

  • *
  • 31
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co wybrać (urządzenie do ćwiczeń) w walce z otyłością brzuszną
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2015, 01:20:04 pm »
skoro kręgosłup boli po brzuszkach, to pewnie są one wykonywane źle. przed ćwiczeniami trzeba napiąć mięsnie brzucha i nie podnosić jedynie karku. brzuszki nie są najlepszym sposobem na zrzucenie oponki - polecam szóstkę weidera albo trening z mel b. co do sprzętów, to chyba nie ma żadnych, które oddziaływałyby tylko na mięśnie brzucha

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co wybrać (urządzenie do ćwiczeń) w walce z otyłością brzuszną
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2015, 03:27:00 pm »
Ja bym z ćwiczeniami po cesarce bardzo uważała ... kiedy w ogóle była ta cesarka ?    Weż, bo ryzykujesz zrosty i jakieś inne ówna nie wiadomo co - miałaś przecięty brzuch ... brzuch po ciąży dochodzi do siebie pomału ... ale dochodzi ... z czasem