//

MLECZKO OCZYSZCZAJACE Z OWOCÓW AVOCADO

  • 3 replies
  • 2995 views
*

Offline wizaz

  • ****
  • 266
  • +4/-0
    • Zobacz profil
MLECZKO OCZYSZCZAJACE Z OWOCÓW AVOCADO
« dnia: Kwiecień 14, 2014, 12:28:08 pm »
Składniki:
20 g odtłuszczonego mleka w proszku, 1 łyżka miodu, 100 ml wody różanej, 20 ml olejku z owoców avocado, 20 ml olejku migdałowego. Mleko w proszku i płynny miód dokładnie rozpuścić w lekko ogrzanej wodzie różanej, dodać olejki. Całość przelać do butelki i silnie wstrzasnąć, odstawić w chłodne miejsce. Mleczkiem tym nacieramy skórę, a następnie zmywamy je umoczoną wwodziewatką. Olej z avocado zawiera szczególnie dużo witamin i lecytyny , dlatego doskonale nadaje się do pielęgnacji wrażliwej skóry.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: MLECZKO OCZYSZCZAJACE Z OWOCÓW AVOCADO
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2014, 10:03:11 am »
Wiecie że Aztekowie nazywali Avocado „masłem Boga”.  Podobno jest jednym z najbardziej wartościowych darów natury, a jego tłusty miąższ wykazuje właściwości odchudzające. Może jakbym częściej jadała jakąś zdrową sałatkę owocową to kondycja mojej skóry widocznie by się poprawiła - avocado jest w smaku średnie i to bardzo średnie. Ale do sałatki ?????

*

Offline wizaz

  • ****
  • 266
  • +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: MLECZKO OCZYSZCZAJACE Z OWOCÓW AVOCADO
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2014, 09:18:38 pm »
Avocado w postaci oleju, idealnie nadaje się do zabiegów kosmetycznych, zawiera dużo mikro i makroelementów, doskonale natłuszcza skórę, jako produkt spożywczy raczej mało smaczny

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: MLECZKO OCZYSZCZAJACE Z OWOCÓW AVOCADO
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2014, 02:51:43 pm »
No, avocado postanowiłam włączyć do diety i zakupiłam w celu dodania do sałatki owocowej. Samo w sobie istne paskudztwo i nie do jedzenia. Dziwne, że takie zdrowe ???? Jak uwielbiam owoce - tak avocado nie da się zjeść - mdliste, oleiste z lekko orzechowym posmakiem - w zasadzie bez smaku.