//

Zalety tuszy do rzęs

  • 7 replies
  • 7320 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Zalety tuszy do rzęs
« dnia: Kwiecień 26, 2014, 04:15:15 pm »
Kosztują majątek, potem sklejają rzęsy, a niektóre kruszą się i rozmazują. I nic Ci nie pomoże nakładanie cierpliwe czy niecierpliwe - nie trzymają się niektóre tusze. Ciągle trzeba uważać czy oko się nie rozmazało. Nie będę  wymieniać marek na mojej czarnej liście bo to by była bardzo długa lista - wszystkie nazwy obcojęzyczne i nie będę zastanawiać się jak to olerstwo napisać jeszcze. Może nie każdy ma takie oczy, że może używać tuszu  - może lepiej zrobić sobie hennę czy sztuczne ????

*

Offline 14sylwia14

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zalety tuszy do rzęs
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2014, 04:36:11 pm »
Nie wrzucajmy wszystkich tuszy do rzes do jednego worka .. ;)
  Sa tez solidne marki i wcale nie trzeba za nie placic kosmmmmicznich cen:)
 niestety niektorym alergikom nie jest dane maalowanie rzes wszystkimi dostepnymi na rynku tuszami.
 ~ POzdrawia cieplutko ;*

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zalety tuszy do rzęs
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2014, 02:24:50 pm »
No właśnie ja chyba też jeszcze całkiem wszystkich tuszy nie przekreśliłam - tym razem postanowiłam zrujnować się nawet - ale kupić coś, przy czym rzęsy może nie będą wyglądały zabójczo na  długie i gęste - ale  tak ładnie naturalnie długie i gęste - i ciągle mam wahanie - może lepiej już iść i za stówkę zrobić sobie sztuczne rzęsy - pomocy ????

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Zalety tuszy do rzęs
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2014, 10:51:16 am »
Polecam The Rocket Volume Express http://www.maybellinetrends.pl/the-rocket-volume-express/ (http://www.maybellinetrends.pl/the-rocket-volume-express/) nie sklej, bez grudek odpowiednia szczoteczka czego więcej chcieć.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zalety tuszy do rzęs
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:19:31 pm »
No i akurat chętnie skorzystam bo właśnie kończy mi się stary. Ten nawet nie jest tak zabójczo drogi. Kiedyś makijażystka z AVONU poleciła zużyte spirale do rzęs - mówiąc, że takimi właśnie najlepiej się maluje. Takie właśnie dobrze już zużyte spirale najlepiej lubię - wy tez tak macie ? 

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Zalety tuszy do rzęs
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:30:05 pm »
Osobiście wole nowe świeże lepiej rozprowadzają tusz, nie trzeba tyle razy nakładać, raz dwa i już. Niekiedy potrzebuję szybko się umalować i wtedy takie szczoteczki są bardziej użyteczne niż te zużyte. Takie mam odczucie.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zalety tuszy do rzęs
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2014, 10:10:08 am »
No moją to już smaruję i smaruję i nic .... z nową spiralą postępuję w ten sposób, że wycieram szczoteczkę zanim zacznę te rzęsy tuszować, bo dążenie mam takie, żeby wyglądać naturalnie -  potem już ta ilość tuszu w spirali jakby się stabilizuje i maluję dłużej - to prawda, ale jak się śpieszę to najczęściej maznę albo posklejam i wszystko mam do kasacji .... trudną sztuka jest malowanie oczu ...

*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zalety tuszy do rzęs
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2015, 04:52:06 pm »
Wiele zależy po prostu od rodzaju tuszu... ja używam ostatnio tuszu z Hean, w srebrnym opakowaniu, jednocześnie prócz przyciemniania rzęs, odżywiają je. Przy malowaniu polecam robić to w kilku rzutach, bardzo niewielką ilością - pomalować pojedynczą warstwą, odczekać minutę dwie, i jeszcze raz, nigdy w życiu nie maziać szczoteczką w te i nazad, by były od razu ciemniejsze.