Przed Rudą Śl.

  • 6 replies
  • 6305 views
*

Offline matik000

  • *
  • 11
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Przed Rudą Śl.
« dnia: Marzec 29, 2014, 01:52:25 pm »
Opuszczony staw po kopalniach Ruda Śląska , przed Godulą po wyjeździe z Szombierek po lewej stronie znajdują się tereny rekreacyjne. Są tam stawy zasolone , woda jest słona ! Chyba jest zakaz kąpieli ale ludzie pływają latem w mega gronie

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Przed Rudą Śl.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2014, 03:17:00 pm »
Co to ma wspólnego z urodą czy naprawdę polecasz takie miejsca twojej wybrance żeby się tam taplała w takim nieznanym bajorze, kto wie co tam pływa a ty to reklamujesz na forum brrr..... :( proszę popraw się nie pisz tu na tym forum takich bzdur. Następnym razem będzie ostrzeżenie.  ;)

*

Offline casperadss

  • *
  • 23
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przed Rudą Śl.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2014, 02:39:28 pm »
na śląsku to wszędzie są tego typu miejsca.
nie wiem ile isę mają do tego o czym piszesz,ale napewno posiadaja wiele minerałow

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Przed Rudą Śl.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2014, 10:57:14 pm »
Miejsce jest mało istotne matik000 sam napisał że prawdopodobnie jest tam zakaz kąpieli. Jeżeli jest, to znaczy że coś jest nie tak żeby się tam kąpać. Jeszcze się zaplącze w jakąś siatkę albo utopi o ratowniku już nie wspomnę.
Miejsce może jest atrakcyjne warto udać się na wycieczkę.

*

Offline myszkamiki92011

  • ***
  • 149
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przed Rudą Śl.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2014, 04:14:49 pm »
Ruda Śl, moim zdaniem nie nadaje się do tego rodzaju wypoczynku, same zanieczyszczania, wiele kopalń:
kopalnie na Halembie, na Witrku, w Bielszowicach, za dużo tego, jaki tu wypoczynek?  Zaden,.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przed Rudą Śl.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2015, 02:33:56 pm »
No i to jest problem - bo np. tężnia w Rabce Zdroju powstała dzięki odwiertom - chyba węgiel tam kopali kiedyś ... Śląsk dzisiaj to straszna poprzemysłowa pustelnia się robi -  pomysłem na zagospodarowanie były chyba groty solne w niektórych kopalniach czy jak .... nie wiem czy przemysł kosmetyczny czy rekreacyjno kosmetyczny może stanowić jakąś alternatywę dla Śląska - tego górniczego Śląska  oczywiście.

*

Offline myszkamiki92011

  • ***
  • 149
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przed Rudą Śl.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2015, 04:42:19 pm »
chyba żartujecie, jestem z Rudy Śl, i w takich miejscach jest największy syf, jeśli ma to wspólnego coś z urodą, to masz rację, ale zamiast Ci pomóc to ci zaszkodzi, więc się zastanów!!!