//

Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.

  • 6 replies
  • 5842 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.
« dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:12:55 am »
Podobno sposób na promocję restauracji.  Kto chciałby pachnieć jak kotlet z Burger Kinga?
Może ja bym chciała gdybym spotkała jakiegoś ekstra przystojnego lub bogatego wielbiciela hamburgerów   ;)

*

Offline admin005

  • *
  • 32
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:28:58 am »
No ja raczej bym nie chciał pachnieć jak kobieta z burger kinga. Może sposób na promocję niecodzienny, ale pewnie znajdą się fani

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2014, 12:28:10 pm »
Kobiety z burger kinga pachną bardzo apetycznie - przynajmniej dla niektórych  ;D  Bo nie chodzi o to jakbyś chciał pachnieć - tylko o to jak byś chciał, żeby ona pachniała  ;) Przynajmniej dla nas kobiet to jest wciąż chyba problem ?

*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2014, 03:36:56 am »
Ten pomysł wydaje mi się naprawdę, naprawdę dziwny. Nawet jeśli lubię jakieś jedzenie, to w żadnym wypadku nie chciałabym pachnieć tak, jak ono - no, chyba że jakaś nutka czekolady, czy coś, ale na pewno nie jak smażone mięso. Jakoś tak, brzmi to, mimo wszystko dość niesmacznie.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2014, 03:35:27 pm »
Burger King wymyśli taki hit ... perfumy nie po to, żeby ludzie się nimi perfumowali, ale moim zdaniem po to tylko, żeby się mówiło o Burger King ... bo ile można o samych hamburgerach ?

*

Offline Alfa

  • *
  • 5
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2014, 03:26:29 pm »
Jest to jak najbardziej zabieg marketingowy. Perfumy o zapachu mięsa, spowodowały że większość serwisów internetowych pisało o Burger King.  Zresztą ta sieć restauracji, już nie raz stosowała podobne zabiegi marketingowa, jak chociażby wprowadzenie najdroższego hamburgera w Wielkiej Brytanii.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Burger King Flame - woda kolońska o zapachu z domieszką mięsa.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2015, 10:27:02 am »
Wczoraj całe popołudnie nosiłam zapach placków ziemniaczanych :))) Placki udały się cudnie tylko oczywiście wywietrzyć trudno i na ubraniu zapach utrzymuje się bardzo długo ... w odróżnieniu do podrabianych perfum ... może już niedługo w sprzedaży ukażą się i takie perfumy .......