//

Kobiece imprezy

  • 4 replies
  • 5523 views
*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Kobiece imprezy
« dnia: Sierpień 25, 2014, 09:20:25 pm »
osobiście - uwielbiam "kobiece" spotkania: nie ma chyba nic fajniejszego niż spotkac się tylko w swoim gronie i "nagadać" do woli i naśmiać na maxa.
A dodatek - w postaci "panów" - to chyba jak kto woli, zależy chyba jaki jest cel spotkania. Imieniny, urodziny, wieczór panieński mogą być z odrobiną szaleństwa.
Ja uwielbiam spotkać się z przyjaciółkami i po prostu do woli się nagadać, "wypuścić" z siebie wszelkie problemy a naładować sie nową energią

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kobiece imprezy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2014, 09:22:28 pm »
Zazwyczaj imprezy typowo damskie to wieczór panieński smile czasem organizujemy sobie także wyjścia bez okazji. Imprezy zawsze są udane wink Pijemy,paplamy i dużo się śmiejemy...Czasem kogoś poznamy.
Dobrze też wybrać się do jakiegoś spa z przyjaciółkmi dla chwili relaxu :)

*

Offline MartiSm

  • *
  • 42
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kobiece imprezy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2015, 11:51:25 pm »
W babskim gronie zawsze jest inaczej! :D Kiedy na spotkaniu są też mężczyźni tematy są inne jak i zarówno atmosfera. W końcu kobiety często mają wspólne problemy dzięki czemu rozumieją się bezproblemowo :D

*

Offline daria1

  • *
  • 6
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kobiece imprezy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2015, 11:10:18 am »
W babskim gronie zawsze jest lepiej!
Masz temat do rozmów, śmiejesz się, żartujesz, po prostu jesteś sobą! To fajne uczucie czasem po prostu się rozerwać i wyjść bez swojego faceta z przyjaciółkami na impreze lub na zakupy. Też bardzo często tak robię!  :P

*

Offline malgoska

  • *
  • 42
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Kobiece imprezy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:25:39 am »
Daria nie zawsze, jak idę na potańcówkę to wolę zabawić się ze znajomymi mężczyznami niż przypadkowo poznanymi wiem przynajmniej co mogę się po nich spodziewać  ;). Inna sprawa jak chcę pogadać to cię rozumiem, niektóre tematy jest lepiej obgadać w towarzystwie kobiet.