Urządzenie do depilacji światłem Philips Lumea

  • 3 replies
  • 5618 views
*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Urządzenie do depilacji światłem Philips Lumea
« dnia: Lipiec 04, 2014, 11:51:38 am »
Miałam przyjemność przetestować urządzenie Philips Lumea do bezbolesnego usuwania włosów z okolic Nóg, Pachy, Brzuch, Okolice bikini. Depilację przeprowadzamy w następujący sposób, golimy włosy tam gdzie chcemy przeprowadzić depilację i przykładamy urządzenie Philips Lumea z wybranym wcześniej zakresem pracy, ja osobiście ustawiłam na 5, ale też są słabsze skala zaczyna się od 1 do 5 w zależności od wrażliwości miejsca depilacji lub skóry. Muszę wam powiedzieć że po pierwszych zabiegach już było widać efekty,  włosy odrastały znacznie później niż podczas używania tradycyjnych metod.  Lumea pozbawiona jest kabla, więc zabiegi przeprowadzamy tam gdzie tylko chcemy, nie jesteśmy przywiązani jak pies do smyczy. Potem wystarczy podładować i znów do dzieła. Przydało by się jeszcze żeby Philips wymyślił suszarkę przenośną, którą możemy zabrać ze sobą na plażę lub basen, ale byłby wypas.

*

Offline kaska

  • *
  • 39
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Urządzenie do depilacji światłem Philips Lumea
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2014, 12:00:08 pm »
Jak dla mnie rewelacja tylko ta cena gdzieś w okolicach 1500 zł to trochę za dużo. Nie mam salonu spa itp. Więc odpada. Ale jak stanieje to chętnie wypróbuję zapowiada się całkiem interesująco. Co do suszarki też mi się wydaje że takie urządzenie cieszyło by się powodzeniem w szczególności na basenach gdzie do gniazdka niekiedy nie można się dostać w szczególności zimą. A może są już jakiś innych firm choć osobiście nie widziałam, może ktoś z was widział i zechciał by się podzielić taką informacją, jak cena nie będzie zabójcza to sobie kupię na basen.

*

Offline malgoska

  • *
  • 42
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Urządzenie do depilacji światłem Philips Lumea
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2014, 12:05:22 pm »
Co do urządzenia to nie kupię cena odstrasza, lepiej jak dla mnie kremik 15 minut i po sprawie. Ale suszarkę bym kupiła, tak jak wspomniała kaska na basen idealna, też miałam taką sytuację że nie było gdzie wpiąć się do gniazdka i straciłam chyba z 15 minut. A tak włączam i suszę w domu podładować i znów na basen :)

*

Offline fri3den

  • *
  • 21
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Urządzenie do depilacji światłem Philips Lumea
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2014, 06:03:17 pm »
Ocena urządzenia brzmi naprawdę zachęcająco, ale powiem szczerze, że cena produkty zwaliła mnie z nóg. Wiadomo, że za jakość się płaci, ale 1500 zł za depilator niestety odpada. Jest to mniej niż miesięczne zarobki przeciętnego Polaka także i mi pozostanie obejść się smakiem. Może za jakiś czas cena spadnie na tyle, że byłaby dostępna dla większej ilości osób :)