//

Sposoby na rozświetloną cerę

  • 5 replies
  • 4939 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Sposoby na rozświetloną cerę
« dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:35:53 pm »
Podstawowa zasada dobrego makijażu. Rozświetlających podkłady, które mają bardzo lekką konsystencję i dodają skórze blasku czynią cuda. Szara, zmęczona, matowa cera to porażka. Ile można osiągnąć za pomocą podkładu ?
Tak na marginesie - obserwuję szefową .... ma swoje lata ale i ja tak chciałabym wyglądać (w jej wieku  :P) Coś potrafi zrobić ze skórą - staje się nawilżona, poprawiny ma mocno koloryt  i wygląda z tym ładniej niż niektóre o wiele młodsze, a zaniedbane koleżanki, co to może być ?

*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sposoby na rozświetloną cerę
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2015, 08:37:50 am »
Ja używam kremu BB, oryginalnego, sprowadzanego z Korei/Japonii. Najczęściej skin79. Do tego przed nałożeniem myję twarz albo nawilżającym żelem do mycia +20 AA albo nakładam peeling enzymatyczny. Cera jest jasna i promienna, podkład łatwo się trzyma. Do tego zdrowa dieta i suplementy - brak witamin też sprawia, że cera może być szara i wyglądać bardzo niezdrowo.

*

Offline MartiSm

  • *
  • 42
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sposoby na rozświetloną cerę
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2015, 04:49:00 pm »
Można użyć bazy pod makijaż, inny sposób to używanie pudru rozświetlającego lub np. bbrokatu, jednak puder moim zdaniem jest sposobem najszybszym .

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sposoby na rozświetloną cerę
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2015, 11:39:59 am »
Udało mi się podejrzeć sposób na makijaż mojej szefowej -  cudowny efekt makijażu wykonanego podczas jazdy pociągiem w warunkach daleko odbiegających od łazienkowych szefowa zawdzięcza podkładowi marki Vichy - Vichy Liftactiv Flexiteint - mówię wam - piękny kolor, twarz świetlista i aksamitna ale nie błyszcząca. I nie widać, że jest wysmarowana podkładem.  I kosztuje nie całą stówkę - nie wiedziałam, że taki tani ....  nigdy nawet nie pytałam o te kosmetyki bo myślałam, że są powalająco drogie .....

*

Offline KAROL2005

  • **
  • 58
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sposoby na rozświetloną cerę
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2015, 04:40:31 pm »
Podkład / puder ziemia egipska - tylko w oryginale. Drogi około 150 pln - efekt : żaden inny kosmetyk dostępny na rynku kosmetycznym nie da takiego efektu.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sposoby na rozświetloną cerę
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2015, 11:50:34 am »
A tego nie widziałam ... parę słów zachęty by mi się przydało, żeby wyskoczyć z tych 150 zł :) Generalnie puder wydaje mi się anachronizmem -  w dzisiejszych czasach do dyspozycji mamy tyle fluidów i podkładów ... a tu puder ... ziemia egipska ?