//

Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )

  • 7 replies
  • 6403 views
*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« dnia: Czerwiec 22, 2014, 07:44:32 pm »
Ostatnim czasy stał się modny makijaż permanentny ( mikropigmentacja ),  który polega na odmładzaniu i wymodelowania twarzy, a także podkreślenia linii i rysów twarzy. Uzyskany efekt to poprawienie brwi, oczu,  ust, a efekt utrzymuje się nawet kilka lat.
Odpowiednio wykonany makijaż permanentny brwi (http://www.akademiamw.pl/makijaz-permanentny-brwi.html)  umożliwia ich korektę, a nawet całkowitą rekonstrukcję.
Co wy panie powiecie na taką korektą chyba warto ?

*

Offline malgoska

  • *
  • 42
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2014, 09:55:17 am »
A gdzie można takie zabiegi przeprowadzić i ile to kosztuje.

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2014, 10:09:59 am »
Wybierając się na taki zabieg przeprowadź konsultację,  która przeważnie jest bezpłatna lub wysokości około 100 zł. I po takiej konsultacji będziesz wiedzieć co wykonacie i ile za taki zabieg zapłacisz. Ceny są różne w zależności od gabinetu i co wykonujesz np. Brwi od 400 zł do 1200zł za cały zabieg itd.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2014, 10:39:19 am »
No własnie, bo ja marzę o tych kreskach na górnych powiekach - ale ciągle się boję. Bpję się że będzie bolało - jeszcze jednak bardziej boję się że zainfekują mi oko .....  przez te obawy ciągle odładam sprawę ..

*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2014, 03:16:25 pm »
Kiedyś zastanawiałam się nad takim makijażem, ale zrezygnowałam z tego pomysłu - wydawał mi się trochę ryzykowny. Bo o ile "zepsuty" tatuaż można jakoś zakryć (no, chyba, że ktoś robi tatuaż w miejscu naprawdę widocznym)  to jednak gdyby wykonujący makijaż permanentny pomylił się, to byłby poważny problem.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2014, 03:51:37 pm »
No ale szefowa moja zrobiła sobie takie zabójcze kreski na oczach  ... super ...  tego nie wykonasz ręką uzbrojoną w ołówek ... w każdym bądź razie jeszcze trochę z tym poczekam, bo wydaje mi się, że jestem za młoda na takie coś i mnie postarzy  :D

*

Offline Jotka

  • *
  • 14
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 14, 2014, 07:13:50 pm »
Też kiedyś zastanawiałam się nad makijażem permanentnym, ale chyba jednak nigdy się na niego nie zdecyduję - to trochę tak jak z tatuażem, za bardzo bym się bała, że nie wyjdzie albo przestanie mi się kiedyś podobać... Już wolę się męczyć codziennie z własną, zmywalną kredką ;)

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Makijaż permanentny ( mikropigmentacja )
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2014, 10:08:44 am »
No i właśnie mija kolejny miesiąc w którym marzenie o idealnej kresce na powiece pozostaje nadal niespełnione.  Widocznie, też  też wolę męczyć się własna kredką niż dać kłuć i orać powiekę ....  i tak już chyba zostanie .... bo najpierw czytałam, że to dobra rzecz od pewnego wieku dopiero, a jak w końcu jestem w pewnym wieku to się okazuje, że nie bo postarza .... kurcze ... że tak powiem   >:(