//

szybszy porost włosów

  • 8 replies
  • 5505 views
*

Offline paniZet

  • *
  • 17
  • +1/-0
    • Zobacz profil
szybszy porost włosów
« dnia: Kwiecień 18, 2014, 07:04:24 pm »
Masz problem, że Twoje włosy powoli rosną? Mam na to rozwiązanie.  Zmieszaj 3 łyżki oliwy, łyżkę oleju słonecznikowego, łyżeczkę oleju rycynowego, sok z połówki cytryny i łyżkę miodu. Należy trzymać 30 minut. Powtarzając zabieg co jakiś czas, będzie widać efekty.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2014, 01:43:21 pm »
To dosyć starodawny sposób - ale skuteczny na mój gust. Ja stosuję wersję opartą na oleju rycynowym z żółtkiem jajka kurzego. W zasadzie stosowałam, bo przez ten dobrobyt w świecie kosmetyków i chroniczny brak czasu używam gotowych produktów. No ale to nie to samo i jak już uda mi się zwolnić tempo życia to zafunduję sobie taką maskę

*

Offline wizaz

  • ****
  • 266
  • +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2014, 06:00:04 pm »
"babcina"receptura, ale jak szybko odrastają, czy jest to tylko wrażenie sugestywne, czy to działatakże na męskie włosy i czy są przeciwskazania..."wykołtuni"nam się czy "zdreduje"...widziałem kiedyś na filmie(patrz:"Miś) takie cudo ...włosy odrastały bardzo szybko i równie szybko zniknęły  ;D

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2014, 08:29:31 am »
Bo Miś to nie był raczej instruktażowy film na temat pielęgnacji włosów  ;D Pod uwagę należy wziąć realia  socjalistycznej gospodarki -  co wy macie z tymi włosami ?  Włosy przede wszystkim muszą być lśniące z ładnym kolorem. A długie czy krótkie to już insza inszość i mniej ważna. W przypadku mężczyzny włosów może nie być wcale - a choć mężczyzna zwykle woli mieć włosy niż ich nie mieć , to  osobiście znam kilku, którzy są całkiem całkiem interesujący bez włosów - i to wcale nie dzięki zaletom intelektu :)

*

Offline dyzia

  • *
  • 20
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2014, 12:43:57 pm »
Czy według Was takie rzeczy naprawdę działają? Nie da się tak naprawdę zmierzyć tempa wzrostu włosów, więc jest to kwestia subiektywnego odczucia dlatego pytam Was o opinię. Internet pełen jest właśnie takich domowych receptur na środki poprawiające wygląd i wzrost włosów, ale czy są one naprawdę skuteczne? Kiedyś czytałam, że niby do szamponu można dodać odrobinę coca coli, co niby ma wspomóc regenerację zniszczonych włosów, ale nie potrafię sobie wyobrazić chodzenia z czymś takim na głowie.

*

Offline asapatryk

  • *
  • 9
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2014, 01:09:47 pm »
Porost wlosow na prawde nie zależny od oliwi, jajek czy ziółek ;)
Na to wpływa ogromna ilość czynników zewnętrznych jak i wewnętrznych mozna to próbować zmienić ale często to nie skutkuje albo na krotka metę,
A tak na marginesie nie łamcie sie jak wam troche włosów wypada, gdyz to juz taka ich natura, ze wypadają żeby na ich miejsce urosły nowe, mocne i zdrowe włosy ;)

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2014, 08:56:41 am »
Łatwo powiedzieć nie łamcie się jak wam trochę włosów wypada - mi po ostatnim farbowaniu to takie ilości wyłażą, że niech to szlag trafi.  Zawału serca można dostać - wypadanie włosów się u mnie skończy to znowu będę musiała farbować - i tak w kółko .... po każdym farbowaniu wyłażą mi włosy ...

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2014, 09:03:50 am »
Cytuj
po każdym farbowaniu wyłażą mi włosy ...
Coś mi się wydaje że będziesz musiała zrobić przerwę od farbowania, widocznie włosy już są bardzo osłabione. Proponuję podleczyć je jakimiś balsamami i odżywkami do włosów przez co najmniej dwa miesiące.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: szybszy porost włosów
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 15, 2014, 10:38:23 am »
Ano dzięki temu forum mam już mały plan.... peeling z kawy i naturalne odżywki ..... też te włosy jak się okazuje mam przeciążone wszystkim maskami których używam ... trzeba to chyba wymyć ....  ja do tej pory nie obserwowałam takiego osłabienia włosów po farbie .... no tym razem to już trzeci raz z rzędu ....