//

Suchy szampon

  • 5 replies
  • 4861 views
*

Offline eska91

  • *
  • 1
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Suchy szampon
« dnia: Lipiec 15, 2014, 11:29:13 am »
Czy, któraś z was już go kupowała i wypróbowała na sobie, bo sama zastanawiam się nad zakupem, ale najpierw chciałabym się dowiedzieć czy rzeczywiście działa i jak się sprawdza.

Zachwytom producentów nie wierzę, bo u nich każdy produkt jest super skuteczny, a wy co myślicie?

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Suchy szampon
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2014, 12:36:22 pm »
Czy masz na myśli jakiś konkretnej marki, czy ogólnie pytasz ?

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Suchy szampon
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2014, 03:11:30 pm »
W ogóle idea mycia włosów na sucho do mnie nie przemawia - to może coś tam poprawić - np. awaryjnie jak masz randkę zaraz po pracy  ;) Ale nie zastąpisz mycia wodą z detergentem ... niestety ...

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Suchy szampon
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2014, 12:46:59 pm »
Coś mi się wydaje że dobry pod namiot albo jacht gdzie bieda z prysznicem. No ale może są jeszcze jakieś zastosowania o których nie wiem.

*

Offline Jotka

  • *
  • 14
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Suchy szampon
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2014, 07:04:04 pm »
Jak dla mnie też suche szampony nadają się do szybkiego odświeżenia w sytuacji awaryjnej... Próbowałam jednej firmy, ale efekt nie był spektakularny - musiałam zużyć bardzo dużo tego suchego szamponu, a i tak uzyskałam tylko trochę lepszy wygląd, za to kosztem zmatowienia włosów. Chociaż słyszałam bardzo dobre opinie o jednym suchym szamponie, może się jeszcze kiedyś skusze na jego wypróbowanie ;)

*

Offline Juhutomy

  • *
  • 7
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Suchy szampon
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2014, 05:34:24 pm »
Korzystałam kiedyś z takiego awaryjnie na letnim obozie w środku lasu, gdy pogoda była zła i mocząc włosy ryzykowałabym przeziębieniem, niestety było to już jakiś czas temu i nie pamiętam marki. Dawał niezłe rezultaty, ale zwykłego szamponu nie zastąpi nigdy.