//

Trądzik?

  • 5 replies
  • 3887 views
*

Offline Jadzia

  • *
  • 6
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Trądzik?
« dnia: Kwiecień 13, 2014, 04:45:55 pm »
Jaka jest najlepsza maseczka na trądzik Waszym zdaniem? Ja właściwie stosowałam tylko te kupne (głównie Ziaja), ale to nic nie daje. Zrobię ją sobie raz/dwa razy w tygodniu, a potem trądzik powraca i to nawet większy. Zna ktoś może jakąś skuteczną naturalną maseczkę na trądzik?

*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Odp: Trądzik?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2014, 05:13:02 pm »
Kiedyś gdzieś słyszałam o maseczce cynamonowej podobno ma niesamowite działanie, lecz przepisu nie pamiętam odsyłam do internetu. Ach przypomniało mi się że strasznie piecze ta maseczka. Niektórzy bardziej wrażliwi nie mogli wytrzymać pięciu minut z nią na twarzy.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Trądzik?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:56:14 am »
Trądzik wymaga bezwzględnych warunków higienicznych, czystej pościeli i zdrowej diety. Sama maska coś tam złagodzi - natomiast nie poprawi kondycji organizmu. Chociaż glinki są bardzo dobre ....

*

Offline wizaz

  • ****
  • 266
  • +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Trądzik?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2014, 09:23:37 pm »
Maseczki na bazie surowców naturalnych wymagają jednak dużo czasu, cierpliwości, systematyczności w stosowaniu, właściwie to tylko wspomagają proces leczenia, działają profilaktycznie, zapobiegawczo. Trądzik trzeba leczyć na kilka sposobów jednocześnie...tak jak już ktoś wcześniej wspomniał...higiena, odpowiednia dieta, zioła wewnętrznie, leczenie farmakologiczne, dermatologiczne, kosmetyczne zabiegi

*

Offline mietb

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Trądzik?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2014, 11:27:46 am »
Naturalne składniki maseczek działają pobudzająco na krążenie, głęboko oczyszczają i zwężają pory, wygładzają i leczą skórę. Żeby osiągnąć efekt, trzeba znaleźć taką maseczkę odpowiadającą rodzajowi skóry i jej potrzebom

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Trądzik?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:39:49 pm »
Czysta poduszka do spania jest najważniejsza - pamiętam co mi się działo po nocy spędzonej w podróży pociągiem. Zawsze miałam jakieś wykwity - wystarczyła jedna podróż i musiałam walczyć z krostami na twarzy... w pociągach jak wiadomo jest brudno.  Jedna noc wystarczyła ...