//

Dieta w walce z cellulitem

  • 5 replies
  • 5859 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Dieta w walce z cellulitem
« dnia: Kwiecień 26, 2014, 03:01:12 pm »
Dieta jest dla mnie absolutna podstawą w walce ze wszystkim  ;D Na cellulit słyszałam świetnie pomagają pokrzywy - w postaci naparu np. ale tez można w maju zafundować sobie sałatkę z młodych listków pokrzywy. I grejfrut - grejfrut dobry jest na wszystko nie tylko na cellulit

*

Offline fri3den

  • *
  • 21
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dieta w walce z cellulitem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2014, 06:06:40 pm »
Według mnie dieta nie jest rozwiązaniem tego typu problemów zwłaszcza z tego powodu, że większość osób uważa, że dieta = głodówka. Trzeba się po prostu zdrowo odżywiać, a przede wszystkim używać produktów dobrej jakości.
Na cellulit potrzebne są ćwiczenia, ponieważ wtedy skóra będzie ujędrniona. Sama dieta jakakolwiek by nie była niestety bez aktywności fizycznej nic nie pomoże.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dieta w walce z cellulitem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2014, 10:43:06 am »
Przyjrzałam się swoim udom, chudym żeby nie było że się obżeram i idę obeżreć się. Musze zgodzić się z tym że dieta niestety to nie wszystko = nie wiem jak z tymi ćwiczeniami - na pewno trzeba bardzo dbać o skórę - musi być silna i jędrna żeby to świństwo nie wystąpiło .. :(

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dieta w walce z cellulitem
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2014, 09:42:21 pm »
Cellulit można zwalczyć jedząc dużo błonnika i pełnoziarnistych produktów, a także owoców i warzyw, ponieważ przyczyniają się one do usuwania toksyn z organizmu, a tym samym zapobiegają grudkowości skóry. Do antycellulitowych produktów zaliczamy także szparagi, brokuły, tłuste ryby oraz egzotyczne owoce, np. grejpfruty, ananasy i cytryny.

*

Offline xdklaudynkaxd

  • ***
  • 203
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dieta w walce z cellulitem
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2014, 08:04:10 pm »
Bardzo zdrowym nawykiem jest sięganie po produkty zawierające białko (kefiry, jogurty, maślanki). Zeby nadać smak produktom nabiałowym, można dodać do nich swoje ulubione owoce lub zioła.
Trzeba przyznać rację, że podczas konsumpcji słodyczy towarzyszy nam poczucie odprężenia i szczęścia. :) Jednak za każdym razem, kiedy będziemy chcieli sięgnąć po batonik pamiętajmy, iż zdrowe jedzenie ma zdecydowanie więcej zalet. Wystarczy tylko trochę więcej samodyscypliny, a osiągniemy sukces.

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dieta w walce z cellulitem
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2015, 08:43:47 am »
Z ta dietą .... teraz testuję kaszę jaglaną.  Z tymi jogurtami - podobno jogurty to tak jak słodycze,  najlepiej spożywać produkty jak najmniej przetworzone