//

Sole z biedronki

  • 5 replies
  • 5748 views
*

Offline majamajka

  • *
  • 22
  • +2/-0
    • Zobacz profil
Sole z biedronki
« dnia: Styczeń 19, 2015, 12:44:58 pm »
W sieci sklepów biedronka dostępne są sole do kąpieli. Do wyboru chyba z 5 rodzai: nawilżająca, regenerująca, odprężająca itp. Czy ktoś z was używał soli nawilżającej ? Czy naprawdę ma takie działanie ? Jakie są wasze opinie na temat tych soli ?

*

Offline Celebrum

  • *
  • 3
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sole z biedronki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2015, 03:10:32 pm »
Używałem soli odprężającej. Na samym początku strasznie hmm... dusząca. Po pewnym czasie zacząłem czuć odprężenie. Zależy na czym ci zależy. Ja ponownie nie kupię.

*

Offline Celebrum

  • *
  • 3
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sole z biedronki
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2015, 03:16:07 pm »
Dodam jeszcze, że nie polecam takich rzeczy kupować w biedronce. Cena jest niska, a producent nie pewny. Nie wiem jak tam, ale po jednej soli z tesco dostałem mocnych zaczerwienień po lewej stronie ciała. Do dziś nie wiem czemu. Menadżerowie sieciówek zamawiają takie produkty z najtańszych hurtowni, do których produkty są przesyłane zazwyczaj z nie do końca dobrych dla ciała źródeł.Osoby, które muszą pokazywać się publicznie lub chcące uniknąć nieciekawych sytuacji (dermatologa) powinny kupować takie rzeczy w większych, bardziej znanych sklepach.

*

Offline KAROL2005

  • **
  • 58
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sole z biedronki
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2015, 10:07:33 am »
Parę razy kupowałam sole z biedronki. Nie  odchodzą one jakościowo od soli Apartu , Soraya i innych "markowych". Brudzą mocno wannę , barwnik jest dość silny. Zapach miły jednak  kupowałam sole o mocniej intensywnym zapachu. Jednakże cenowo  polecam , jak za tą cenę to produkt godny uwagi. Mocno pachnące są sole z Carrefour ( ich marka ). Sól jest gruboziarnista , intensywna w zapachu. Polecam różaną i morską. Rewelacja"-).  Robiona jest przez Celia kosmetyki  ;D

*

Offline lubor

  • *
  • 4
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sole z biedronki
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2015, 02:33:06 pm »
No ja niestety dostałam uczulenia - cała skóra zaczerwieniona i swędząca... Ale to niekoniecznie wina soli i producenta, raczej mojej wrażliwej skóry

*

Offline myszkamiki92011

  • ***
  • 149
  • +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Sole z biedronki
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2015, 02:35:42 pm »
Mnie ta sól też uczula, na każdego ma inne działania jednego odpręża drugiego nie, nic się na to nie poradzi,:_)