//

Rękawica do demakijażu

  • 1 replies
  • 2483 views
*

Offline ksiezniczka

  • Małgośka
  • ******
  • 153
  • +19/-0
  • bądź pierwsza bo cię inne dogoniom
    • Zobacz profil
    • Blog Programistyczny
  • Strona www:  blog programistyczny  (http://badaos.pl)
Rękawica do demakijażu
« dnia: Kwiecień 16, 2014, 11:58:38 am »
  Od pewnego czasu w sklepach pojawiła się rękawica do demakijażu, postanowiłam ją przetestować tylko jak. Wymyśliłam tak, na początku oczyszczam skórę pianką z racji tego że mam cerę tłustą , a po takim zabiegu cera jest delikatna i oczyszczona. Następnie pod tak przygotowaną skórę biorę rękawicę do demakijażu i ocet jabłkowy, który pomoże nam w zabezpieczeniu cery po wcześniejszym oczyszczaniu. Wykonujemy to w ten sposób że nalewamy odrobinę na rękawicę i owalnymi ruchami wmasowujemy w skórę, rękawica jest bardzo delikatna nie podrażnia cery i pokrywa duży obszar masowania, a co za tym idzie poprawia szybkość takiego zabiegu, jeżeli jesteśmy zabiegani to z łatwością możemy docenić atrakcyjność tej metody. Ocet jabłkowy dostarcza do skóry witaminy, a w szczególności witaminę E zwaną witaminą młodości. 

Co panie, a może i panowie powiedzą na taki demakijaż, jak wam się spodobał ?

*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rękawica do demakijażu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:32:55 am »
Pomysł wart wypróbowania - zastanawiam się tylko nad tym octem.  Można chyba krzywdę sobie zrobić ???? W ogóle dosyć czasochłonna i inwazyjna metoda. Rano godzina malowania - pod wieczór godzina demakijażu. No ale na wygląd trzeba sobie zapracować jak to się mówi  :-\