//

JAkie odzywki do paznokci stosujecie?

  • 2 replies
  • 2613 views
*

Offline Miroslawa

  • *****
  • 760
  • +3/-0
    • Zobacz profil
JAkie odzywki do paznokci stosujecie?
« dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:57:31 pm »
Podobno dzisiaj odżywki do paznokci to absolutny must have w pielęgnacji dłoni.  Ja akurat stosuję najczęściej odzywkę w kremie do rąk, ale chyba źle robię. Może powinnam przekonać się i raz na tydzień przed malowaniem maznąć te moje pazury jakąś odżywką - w zasadzie nie zależy mi na długości paznokci, ale na ich ogólnej kondycji ...... i.

*

Offline Jotka

  • *
  • 14
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: JAkie odzywki do paznokci stosujecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2014, 07:18:06 pm »
Zawsze mam zamiar dbać o paznokcie, a jak przychodzi co do czego, to kończy się tylko na lakierze do paznokci i zmywaczu :-\ Na szczęście moje paznokcie nie są zbyt wymagające i jeszcze się jakoś trzymają ;) Mam tylko jedną odżywkę, którą używam od wielkiego święta - nie zostawia żadnej warstwy na paznokciach tylko wchłania się do sucha, co mi się akurat podoba

*

Offline 13karrin13

  • *
  • 35
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: JAkie odzywki do paznokci stosujecie?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2014, 11:22:40 am »
Ja używam 7w1 Eveline. Oczywiście zgodnie z instrukcją - w internecie jest sporo "ciekawych" historii jak formaldehyd zniszczył komuś pazurki, ale większość osób sama w owych historiach się przyznaje, że nie używała tak, jak polecał producent. Ja trzymam się zaleceń, i paznokcie są coraz silniejsze i mniej się łamią. Same plusy.
Tylko, trzeba naprawdę pilnować tego, co jest w instrukcjach ;)