Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl

Autor Wątek: Pomysły na męskie wyjście  (Przeczytany 1959 razy)

Offline xdklaudynkaxd

  • Łabądź
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja +2/-0
    • Zobacz profil
Pomysły na męskie wyjście
« dnia: Sierpień 25, 2014, 09:15:22 pm »
Męski wypad to przede wszystkim spotkanie bez żon, dziewczyn obecnych czy potencjalnych, a co za tym idzie, czas kiedy faceci nie muszą kontrolować swoich, niekoniecznie pożądanych przez kobiety, nawyków i przyzwyczajeń.
Męskie grillowanie rządzi się odrębni prawami. Cała otoczka spotkania nie jest istotna. Zapewne zabraknie serwetek, a oprócz kolorowych szaszłyków pojawi się tylko kiełbasa. Sałatki zostaną zastąpione ketchupem, a naturalnie tłoczone soki – dużą ilością piwa. Całości towarzyszyć będą rozmowy o sporcie, polityce i innych zainteresowaniach. Być może pojawi się licytacja posiadanej wiedzy czy posiadanych umiejętności. Kobiety w rozmowie będą obecne w sposób szczególny.
Mężczyźni mający zamiłowanie do aktywnej formy spędzania wolnego czasu, lubiący wyzwania i wyczyn siłowy powinni wybrać się na paintball. Pokonywanie przeszkód wymagające zręczności, a przy tym uważne tropienie przeciwnika, to okazja do obudzenia w sobie wojownika, a przecież każdy facet to lubi.
Inną propozycją jest wypad na strzelnicę. Każdy mężczyzna jako mały chłopiec miał wśród swoich zabawek plastykowy pistolecik, czas pozwala zamienić te zabawkę na jej poważniejszą odmianę. Strzelanie do celu można potraktować jako formę relaksu, ale nie tylko. Faceci z pewnością będą porównywać ze sobą ustrzelone przez siebie wyniki co podkręci rywalizację.
Dla pasjonatów szybkiej jazdy gokarty są idealną propozycją. Możliwość ścigania się na torze, wyzwala skumulowaną energię, dając pozytywnego kopa.

Manager Wydobycia Krypto Walut Za Czarnym Aniołem okładka joomla-cms.com.pl